Мотивуюча зустріч першокурсників з Євгеном Котом

Дата: 11.09.2018 | Рубрика: Новини

На Факультеті хореографічного мистецтва відбулась творча, а для багатьох першокурсників мотивуюча зустріч із зірковим студентом спеціалізації «Сучасна хореографія», харизматичним танцівником-постановником, учасником телевізійного шоу «Танці з зірками» та засновником школи повітряної хореографії «ТАТА АРТ АНГАР» – Євгеном Котом.

Гостя представила декан Факультету хореографічного мистецтва Ольга Бігус, зосередивши увагу молоді на таланті і творчих звершеннях танцівника, який нещодавно приєднався до студентської родини Університету культури. Також Ольга Олегівна анонсувала серію креативних майстер-класів від Євгена Кота, що згодом відбудуться у КНУКіМ.

Зірковий студент розповів про перші кроки у кар’єрі, досягнення, кропітку творчу працю на різноманітних телешоу України та дав фахові настанови майбутнім хореографам.

«Радий сьогодні зустрітись із вами. Навчальний рік тільки розпочався, і я хочу порадити вам займатись улюбленою справою з великою віддачею, поглинати якомога більше інформації та всі свої знання складати у великий «рюкзак», який ви повинні носити за плечима як майбутні професіонали.

Я займаюсь танцями з 13 років, відколи вступив до Херсонського ліцею мистецтв. Як ви знаєте, це дуже пізно для того, щоб розпочинати професійну кар’єру. Проте я наполегливо працював над собою, своєю формою та навичками, плакав від болю, але за допомогою власної старанності всього за місяць наздогнав однокласників і навіть став кращим», – зазначив Євген.

І звичайно ж, відомий постановник торкнувся теми участі у «Танцях з зірками». За словами хореографа, робота на шоу розпланована до секунди – це відповідально, складно, але водночас дуже цікаво. На балетмейстера покладається велика відповідальність як за себе, так і партнера-зірку, адже потрібно максимально розкрити талант і потенціал учасника.

«У свої танцювальні номери я завжди намагаюсь внести новинки, наприклад пілон, акробатику тощо, і саме це допомагає постановці вирізнитись своєю незвичністю. Якщо ви постійно будете додавати у свій багаж знань щось кардинально нове – ви стовідсотково будете виглядати виграшно.

Зрозумійте та усвідомте, як ви робите свої рухи, для чого, з якими почуттями та емоціями. Саме тоді на вас буде цікаво дивитись.

Не забувайте проявляти всю внутрішню красу на сцені. Творіть, розвивайтесь, надихайтесь, не заганяйте себе в рамки та працюйте у різних напрямках», – сказав гість.

Також Євген наголосив, що вважає себе саме артистом, а не просто танцівником, тому що цікавиться ще й цирковими жанрами мистецтва (pole dance, акробатика, handstand), а в танцях віддає перевагу класичним напрямкам (джаз, контемпорарі) та більш сучасній хореографії (hip-hop, street jazz). Однак у наш час, як зазначає зірковий студент, потрібно бути універсальним танцівником.

Першокурсників зацікавила тема телебачення та у яких шоу ще брав участь Євген Кот.

«Вперше з телебаченням я познайомився через проект «Танцюють всі!», де у 1-му сезоні увійшов до 10-ки кращих учасників. Згодом потрапив на шоу «Танцюють всі: Битва сезонів», у якому в парі з Маріам Туркменбаєвою посів 1-ше місце.

Після цих проектів я залишився працювати на телеканалі «СТБ» креативним продюсером таких шоу талантів: «Танцюють всі!» , «Х-фактор» та «Україна має талант», – розповів Євген.

Наприкінці творчої зустрічі Євген Кот побажав студентам-першокурсникам натхнення й завжди бути першими і кращими!