Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Прорив року

Дата: 23.04.2012 | Рубрика: Новини

Нещодавно в місті Санкт-Петербурзі відбувся XІІ Всеросійський фестиваль студентів і викладачів з міжнародною участю «PR – професія третього тисячоліття». З 9 по 14 квітня більше 50 команд з Росії, Латвії, Фінляндії, США та України приїхали боротися за престижний кубок «PRизвание».

Захищати честь нашого університету рушили дві креативні п’ятикурсниці, які навчаються на Кафедрі зв’язків з громадськістю та реклами, – Анна Іваненко та Ірина Кулинич. До речі, дівчата представляли не тільки інтереси нашого навчального закладу, а й стали єдиними першими представницями України на фестивалі.

Студентки проявили себе справжніми професіоналами: швидко і якісно розв’язували кейсові завдання, ефективно працювали в екстремальних умовах, відвідали більше десяти майстер-класів від найкращих російських ПР-спеціалістів.

Аня та Іра потрапили у двадцятку кращих завдяки відмінному виконанні домашнього завдання та отримали можливість захищати свої креативні ідеї на презентації, яка, до речі, проходила англійською мовою.

Після успішного захисту проекту та кейсів від «Coca-cola» на дівчат очікував заслужений сюрприз: вони потрапили у фінальну десятку «кращих з кращих».

Клопітка робота себе виправдала – студентки привезли з Росії аж п’ять дипломів: «Дебютний прорив року», за участь, за перемогу в номінації «Соціальний медіа маркетинг», диплом фіналістів фестивалю та нарогоду за плідну міжнародну співпрацю. Хоча й головна нагорода фестивалю – PR кубок «PRизвание» дістався росіянкам, наші першопрохідці налаштовані дуже рішуче – зробити все можливе для того щоб в наступному році кубок опинився в стінах нашого університету.

Користуючись нагодою Анна і Ірина хочуть висловити подяку викладачам Кафедри зв’язків з громадськістю та реклами, ректору Київського національного університету культури і мистецтв Михайлу Михайловичу Поплавському та своїм батькам за всебічну підтримку.

Контакти