Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Прямий ефір із Наталією Бучинською

Дата: 15.07.2022 | Рубрика: Новини

На Інстаграм-сторінці факультету музичного мистецтва відбувся прямий ефір із народною артисткою України, професоркою кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, відомою українською співачкою Наталією Бучинською.

Артистка поділилась, як позначилась війна на її житті і творчості та чим нині вона займається.

«Це найстрашніше, що могло трапитись із нами і країною. Брехливо, підступно, незаконно на нас напали. Зараз Україна захищає весь світ. Наші хлопці прекрасні воїни, і ми неодмінно випалимо всю нечисть із нашої землі. Війна закінчиться тільки перемогою України, бо за нами правда, за нами весь світ.

Я ж працюю на своєму фронті, як співачка з благодійними концертами і як волонтерка з благодійним фондом «Сучасна Україна», де ми у співпраці з країнами Європи, допомагаємо одягом, ліками, військовою амуніцією, їжею.

Україна вперше зробила волонтерство справою світового масштабу. Ми об’єднались країною та всім світом у спільній боротьбі проти агресора».

Також Наталія висловила своє захоплення сучасною молоддю, яка переживає надтяжкі часи вірусу, карантинів, війни. Але пори все знаходить у собі сили будувати своє майбутнє та вступати до Університету культури.

Вища освіта, як наголошувала народна артистка, це шанс успішно реалізуватись у майбутньому. До речі, зірка теж свого часу навчалась у виші за спеціальністю «Режисура», чим особливо пишається. «Як артистка я працюю вже 27 років. І знання, здобуті в Університеті культури, допомагають мені обходитись без великої кількості людей. Багато чого, пов’язаного з організацією концертів, я можу зробити й сама. Доказом цього були нещодавні концерти в Європі».

Співачка зазначила, що неймовірно рада за молодих українських виконавців, для яких зараз відкриті всі двері світу. «Українська пісня – це мелодія, душа, глибока і змістовна. Пісня нагадує про найкращі моменти, мотивує, підбадьорює. Тому я щаслива, що українська пісня нарешті стала головною в Україні.

Молодість – прекрасний вік, коли підкорюється все. Тож вперед. Пишіть нові пісні, нехай весь світ їх чує. Українська пісня тепер має таку потужну силу. Віднині ми все сильніше будемо розвивати, прославляти і поважати своє. Будемо збагачувати світову культуру нашими виконавцями й піснями».

Наталія поділилась із молоддю, що коли вона зараз виконує пісню «Україна», кожне слово звучить крізь серце, сльози на очах, гордість. Від кожного рядка мурашки по шкірі. Коли народна артистка виходить на сцену, бачить очі людей, їхню підтримку – стає легко на душі, у цей момент ненадовго зникають страх і біль, завдані війною. Сцена та люди лікують.

Студентам та абітурієнтам Наталія Бучинська порадила обрати свій стиль, знайти себе тембрально, постійно займатись і вдосконалювати свої професійні навички.

«Вірте в себе. Слухайте якісну музику. Тягніться до людей, які вже щось вміють.

Коли у вас є бажання – ви перевернете гори!

За 27 років мені стільки разів говорили, що я не формат. Але ж я не здалася, і продовжую робити те, що люблю», – акцентувала співачка.

Не оминула увагою зіркова артистка і співпрацю та багаторічну дружбу з Михайлом Поплавським. Вона відзначила його порядність, енергійність, запал, безмежну любов і повагу до своїх студентів, які для Михайла Михайловича завжди на першому місці, та зауважила, що Університет культури – це потужний навчальний заклад, відомий не тільки в Україні, але й за кордоном. А студенти, завдяки крутим шоу та концертам, які Михайло Поплавський створює в Україні, здобувають необхідні практичні навички і досвід, працюючи на найкращих майданчиках зі справжніми професіоналами.

«Тримаймося. Ми всі одна велика родина. Ми обов’язково переможемо! Україна розквітне! Бережіть себе та не ігноруйте сигнали тривоги», – наголосила наприкінці ефіру Наталія Бучинська.

Переглянути за посиланням.

Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року