Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Прямий ефір із Наталією Валевською

Дата: 05.08.2022 | Рубрика: Новини

На інстаграм-сторінці факультету музичного мистецтва відбувся прямий ефір із зірковою випускницею кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, відомою українською співачкою, телеведучою, лайф-коучем, засновницею і педагогинею Академії мистецтв «Muza Production» Наталією Валевською.

Свою творчість Наталія починала ще 20 років тому і саме з україномовних пісень. Тому зараз, коли все українське набуває нової популярності, вона тішиться, що зрештою пріоритет надається правильним речам.

«Велика радість, що нарешті буде лунати більше української музики, пісень. Але, на жаль, занадто високу ціну ми платимо за це.

Київська Русь, українська мова, наша історія, історичні документи, народна творчість – це все підтвердження того, що українці – це окрема нація, якій понад тисячу років!» – наголосила зірка.

Співачка розповіла і про те, чим нині займається, зокрема волонтерством: «Це те, що підтримує нашу країну кожен день, тому я активно беру участь у волонтерській діяльності. Нещодавно мала благодійний концерт в Лугано (Швейцарія). І хочу сказати, що хоч Швейцарія завжди була країною з нейтральною позицією, зараз вона щиро підтримує нас.

Також я допомагала окремому військовому батальйону, збирала кошти на дрони. Постійно долучаюсь до благодійних концертів. Незабаром поїду з виступом до наших захисників, аби морально підтримати та підняти бойовий козацький дух. Багато всього було, є і буде, допоки ми не переможемо».

На питання від молоді, де Н. Валевська бере сили в такий складний час, вона зазначила, що їй допомагає самодисципліна. Наталія постійно намагається зайняти себе чимось: тренування, танці, співи, навчання, лайф-коучинг, консультації з психологами, прогулянки на свіжому повітрі. «Завдяки нашим хлопцям та дівчатам із ЗСУ, я маю можливість жити, допомагати та займатись улюбленою справою. Низький уклін усім, хто захищає нашу країну!».

Згадала зіркова випускниця і про студентські роки в рідному виші. Вона з жагою занурювалась у навчання, а її улюбленими дисциплінами були історія України, культурологія, релігієзнавство, філософія, музична педагогіка та гігієна голосу, яка, до речі, і зараз дуже допомагає у її викладацькій діяльності. «Знання, здобуті у КНУКіМ, я передаю своїм учням. І це велика насолода й щастя, коли зернятко, зрощене тобою, переростає в перемоги», – сказала гостя ефіру.

Не оминула увагою Наталія і Михайла Поплавського, до якого ставиться з пошаною і вважає надихаючим, мотивуючим ментором та прекрасною і чуйною людиною.

Також співачка привітала КНУКіМ із тим, що виш удруге зайняв лідируючу позицію в ТОП 10 рейтингу «Найкращі мистецькі заклади вищої освіти України».

Абітурієнтам і студентам артистка порадила підвищувати самодисципліну, не зупинятись на досягнутому, всіляко розвиватись та насолоджуватись найкращими роками студентського життя. «Старанно навчайтесь, самовдосконалюйтесь. Вірте в себе. Зрощуйте внутрішній стрижень, аби нічия точка зору не похитнула вас. Знайте хто ви є. Шануйте себе. Вчіть історію України, народні українські пісні, моліться за нашу країну та наших захисників. Весь світ захоплюється нами. Українці – це зараз нація номер 1. І не забувайте говорити близьким, що ви любите їх, бо ніхто не знає що буде завтра».

Поділилась Наталія і своїми планами на майбутнє, а саме: співати для наших мужніх захисників і захисниць, надихати людей, всіляко підтримувати українців, збирати донати, виступати на благодійних концертах. І можливо навіть ми скоро почуємо нову пісню від виконавиці.

Як і всі українці Наталія Валевська 24/7 мріє про найголовніше – перемогу України. А в особистому житті має надію все ж таки знайти свого обранця і стати мамою.

Тож онлайн бесіда з відомою співачкою вийшла надзвичайно душевною, мотивуючою і надихаючою. Прямий ефір із зіркою можна переглянути на сторінці ФММ в Інстаграм: https://www.instagram.com/p/CgzeFhYr9VN/

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Факультет музичного мистецтва🎶 (@knukim_fmm)

Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року