«REMS PARTY» для вступників 2020

Рубрика: Анонси

МРІЄШ про

• зоряне життя?
  • вражаючі шоу-програми, грандіозні телевізійні проєкти, яскраві концерти та унікальні артівенти?
  • співпрацю із зірками українського та світового шоу-бізнесу?
  • незабутнє студентське життя?

Кафедра режисури естради та масових свят факультету сценічного мистецтва запрошує тебе на «REMS PARTY» !!!

15 лютого 2020 року !!!

29 лютого 2020 року !!!

14 березня 2020 року !!!

Ми очікуємо саме на ТЕБЕ !!!

Зроби впевнений крок до здійснення своєї мрії!

На REMS PARTY на Тебе чекають:

Для проходження творчого конкурсу за спеціалізацією «Режисура естради та масових свят» – потрібно виконати:

– напам’ять вірш, байку, естрадний монолог (може бути стендап);

– пісню (народну, сучасну або романс) під акомпанемент, фонограму або a capella;

– танець (народний, бальний, сучасний на вибір абітурієнта);

– етюд на запропоновану комісією тему.

Для проходження попереднього творчого прослуховування НЕОБОВ’ЯЗКОВО готувати всю програму. Ти можеш підготувати частину програми, а щодо решти репертуару, відносно якого в тебе виникли запитання, отримати кваліфіковану консультацію.

А можеш просто приїхати для того, щоб дізнатись про обрану професію якомога більше, адже на «REMS PARTY» на тебе чекають:

Як правильно обрати вірш та байку?

Що краще – естрадний монолог чи стендап?

Що робити, якщо не вмієш професійно співати і танцювати?

Що таке етюд?

На всі ці і багато інших запитань, Ти отримаєш відповіді, відвідавши майстер-класи від наших викладачів із:

• РЕЖИСУРИ ЕСТРАДИ
  • МАЙСТЕРНОСТІ АРТИСТА
  • СЦЕНІЧНОГО МОВЛЕННЯ
  • СЦЕНАРНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
  • СЦЕНІЧНОГО РУХУ
  • ПЛАСТИКИ
  • ПАНТОМІМИ
  • ПАРОДІЇ.

Ти зможеш не тільки отримати професійні відповіді на запитання, що тебе цікавлять, а й стати безпосереднім учасником унікальних тренінгів і майстер-класів.

А якщо думки викладачів Тобі буде замало, з Тобою своєю творчістю поділяться студенти різних курсів кафедри.

На тебе чекають:

Ти зможеш разом із студентами спеціалізації зануритись в атмосферу їхньої творчості, побачити їх режисерські та акторські роботи, і, найголовніше, поспілкуватись з ними та безпосередньо поставити їм будь-які запитання щодо навчального процесу, практики та студентського життя.

А крім того, на тебе гарантовано чекає безліч активностей, спілкування, сюрпризів та хорошого настрою!

Якщо Ти хочеш, щоб твоє навчання стало розвагою, а розвага навчанням – ми чекаємо на Тебе!

РЕЄСТРУЙСЯ за посиланням https://forms.gle/DZaMJJB9884wZbS78