Серія тренінгів Кафедри психології КНУКіМ

Із 15 березня по 4 квітня відбудеться серія тренінгів для студентів та співробітників, що проводить Кафедра психології КНУКіМ.

Соціально-психологічний центр КНУКіМ продовжує впроваджувати інноваційну освітню платформу, яка дозволяє зробити процес навчання більш результативним, а також покращує атмосферу ділових та міжособистісних взаємин.

Учасники тренінгів отримують практичні навички саморозвитку, які сприятимуть підвищенню особистісної та професійної ефективності, активізації життєвої стресостійкості.

Розклад тренінгів:

15 березня о 12.30 (ауд. 810) – «Складові життєвого балансу: реальні і ресурсні». Тренінг проводить доктор психологічних наук, психолог-практик, доцент Кафедри психології Костюченко Олена Вікторівна.

Під час тренінгу ви ознайомитеся з системою внутрішнього балансу, визначенням його складових, ресурсами врівноваженості та специфікою подолання життєвих перешкод.

19 березня о 12.30 (ауд. 606) – «Я та мій ідеальний партнер». Тренінг проводить кандидат психологічних наук, психолог-практик, психотерапевт, дійсний член Української спілки психотерапевтів, доцент Кафедри психології Олійник Оксана Олексіївна.

Упродовж тренінгу ви зможете дізнатися більше про особливості формування конструктивних партнерських стосунків, матимете змогу долучитися до мистецтва прийняття себе та інших.

20 березня о 15.40 (ауд. 407) – «Я через п’ять років». Тренінг проводить кандидат психологічних наук, директор Державного науково-методичного центру культурно-мистецької освіти, доцент Кафедри психології Бриль Марина Миколаївна.

Під час тренінгу ви зможете:

• «прокачати» власні думки та мотивації;
  • скласти стратегічний план розвитку на найближчі п’ять років;
  • подолати «ями» та «перешкоди» на шляху до мети.

28 березня о 14.30 (корпус 3, ауд. 306) – «Формування інтегративних комунікативних вмінь тележурналістів». Тренінг проводить кандидат психологічних наук, експерт телевізійних проектів «Холостяк», «Паралельний світ», «Добрі новини», «Ранок у великому місці», «Мій малюк зможе», доцент Кафедри психології Кот Галина Миколаївна.

Тренінг допоможе розвинути інтегративні комунікативні вміння студентів як складової професійної майстерності тележурналістів. Культура професійного спілкування фахівців медіа-сфери характеризується високим рівнем розвитку комунікативної компетентності.

4 квітня о 14.10 – «Медіація та цінності особистості». Тренінг проводить доктор психологічних наук, психолог-практик, професор Кафедри психології Романюк Людмила Василівна.

Тренінг допоможе працювати з емоційно-значущими ситуаціями минулого, звільнятися з під їх впливу і таким чином змінювати свій сценарій життя, відкриваючи доступ до внутрішнього діалогу та ціннісного інтуїтивного знання.

Місце проведення: КНУКіМ, вул. Євгена Коновальця, 36.

Офіційна сторінка Кафедри психології КНУКіМ на Facebook  https://www.facebook.com/psihologiaKNUKIM/

За додатковою інформацією та реєстрацією звертатися за телефоном: (09799-71-922 (зав. лабораторії Кафедри психології Тетяна).