Шлях до відродження від Левка Лук’яненка

Дата: 29.10.2015 | Рубрика: Новини

Студенти Факультету культурології разом із заступником декана, доцентом Кафедри книгознавства і бібліотекознавства Оленою Каракоз відвідали презентацію 13-томного видання творів Левка Лук’яненка «Шлях до відродження».

001

000

Зустріч із Героєм України, організатором підпільної Робітничо-Селянської Спілки, членом-засновником Української Гельсінської Групи, головою Української Гельсінської Спілки і Української Республіканської партії, надзвичайним і повноважним послом України, українським дисидентом і політиком часів СРСР; політиком та громадським діячем, народним депутатом України (1-го, 2-го, 4-го та 5-го скликань) Левком Лук’яненком зібрала велику аудиторію зацікавлених та небайдужих читачів.

Модерував презентацію Василь Овсієнко, відомий український громадський діяч, політв’язень, публіцист, історик дисидентського руху. Василь Васильович перебував із Лук’яненком в одній тюрмі.

002

004

Соратники Левка Лук’яненка в боротьбі за незалежність України Богдан Горинь та Микола Кандиба тепло відгукнулися про презентоване видання та високо оцінили результати його громадсько-політичної діяльності. Вони зауважили, що діяльність відомого дисидента стала зразком віри у кращу долю України.

005

006

До 13-томного видання Левка Григоровича «Шлях до відродження» увійшли книги «Сповідь у камері смертників», «Вірю в Бога й Україну», «Не дам загинуть Україні», «З часів неволі», «Незнищенність» та ін., в яких охоплено значний та важливий період історії української нації на правдивій біографічно-документальній основі, пронизаній філософським осмисленням минулого, сучасного та висвітленням непосильних критеріїв для майбутнього поступу України. Можна упевнено ствердити – подібне видання з’явилося в Україні вперше.

010a

Виступ Левка Григоровича Лук’яненка, його напутні слова, звернені в першу чергу до молоді, спонукали до жвавого обговорення та обміну думками щодо майбутнього України.

008

009

Студенти, які були присутні на презентації мали можливість придбати окремо видані твори. Завершилася зустріч фото- та автограф-сесією.

011

012