Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Спорт як джерело натхнення

Дата: 31.05.2021 | Рубрика: Новини

Студентська молодь Університету культури – активна і цілеспрямована. Про лідерські якості свідчать не лише мистецькі проєкти, до яких постійно долучаються студенти, але й спортивні. Першість у спаратакіадах, турнірах, змаганнях забезпечують заняття різними видами спорту та іграми: баскетболом, плаванням, настільним тенісом, мініфутболом, бойовими мистецтвами, атлетичною гімнастикою та аеробікою.

Однією з улюблених спортивних ігор для студентів вишу є настільний теніс, що дозволяє розвивати увагу, зосередженість, спритність, наполегливість, швидкість реакції та допомагає зберігати чудову фізичну активність.

Крім того, як запевняє студентство, теніс сприяє зняттю емоційної напруги, відновленню і поліпшенню настрою через концентрацію уваги на грі, а також, що важливо, є джерелом натхнення.

Нещодавно молодь Університету культури взяла участь у спортивних змаганнях із настільного тенісу, що відбувались серед студентів 13-ти вишів Печерського району столиці. Очолила команду голова спортивного клубу КНУКіМ Наталія Ковальчук, яка завжди мотивує юних спортсменів на успіх, упевнено йти до перемоги і не зупинятись на досягнутому!

Дослухаючись свої лідерки, Василь Данькович, Дмитро Абажей, Олександр Притуляк, Христина Семенцова, Валерія Фоменко та Едуард Висоцький, у захоплюючій і цікавій боротьбі за першість впевнено посіли призове місце.

Вітаємо команду Університету культури з перемогою, на яку неодмінно чекають нові спортивні досягнення та успіхи!

Контакти