Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Спортивний клуб

Заняття спортом  є невід’ємною частиною  життя студентів Київського національного університету культури і  мистецтв.

Студенти-спортсмени університету успішно виступають на спартакіадах вишів і посідають призові загальнокомандні місця. До речі, викладачі також беруть активну участь у спартакіадах. Особливу популярність мають щорічні змагання за Кубок ректора.

Голова спортивного клубу Наталія Петрівна Батєєва – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент. 

Тел.: (093) 602-85-40.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ секцій Спортивного клубу «КНУКіМ» на другий семестр 2017/2018 н. р.

Якщо ти студент КНУКіМ і маєш бажання тримати своє тіло у формі – в СПОРТИВНОМУ КЛУБІ університету ти завжди можеш підібрати для себе вид спорту.

На сьогодні в КНУКіМ працюють спортивні секції: бадмінтон, волейбол, футбол, настільний теніс, баскетбол, міні-футбол, плавання, акробатика, гімнастика, черлідинг, аеробіка, фітнес, єдиноборства, атлетична гімнастика.

Кваліфіковані тренери-викладачі чекають на тебе!

Танцювальна аеробіка – комплекс ритмічних танцювальних рухів, які виконують під музичний супровід. Дає змогу зміцнити дихальну та серцево-судинну системи, різні групи м’язів, скинути зайву вагу, розвинути пластичність та грацію, поліпшити поставу й координацію рухів. Позитивні емоції та гарний настрій гарантовані.

Акробатика – розділ гімнастики із вправами для розвитку сили, спритності, стрибучості. Протягом занять виконують вправи для удосконалення гнучкості: стійки на руках, передпліччях, голові; різноманітні перевороти та акробатичні стрибки. В результаті систематичного відвідування секційних занять ти отримаєш сильне тіло, матимеш навики акробатичних вправ та підтримок, правильну поставу.

Заняття в секціях «Танцювальна аеробіка», «Акробатика» проводить голова спортклубу КНУКіМ, доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Батєєва Наталія Петрівна.

Бадмінтон – ігровий вид спорту, який розвиває точність зорового сприйняття, швидкість рухів та просторову уяву. Заняття з бадмінтону різнобічно впливають на організм людини: розвивають силу, витривалість, координацію, поліпшують рухливість у суглобах, сприяють надбанню широкого кола рухових навичок, виховують вольові якості.

 

Настільний теніс – гра, яка тренує не лише тіло, але й мозок. Під час гри гравець багато рухається, використовуючи все тіло, тренує зір, покращує координацію рук і ніг, задіює всі ділянки мозку. Гравець не тільки рухається, а й планує стратегію й тактику гри, відстежує м’ячі та прогнозує удари.

Теніс – елітний вид спорту. Він дозволяє підтримувати відмінний фізичний стан протягом усього життя. Розвиває швидкість, координацію рухів та реакцію, інтелект, тренує всі групи м’язів, найменш травматичний з видів спорту. Гра дозволить зав’язати дружні зв’язки на відпочинку.

Заняття в секціях «Бадмінтон», «Настільний теніс», «Теніс» проводить дійсний тренер Федерації тенісу України, старший викладач, кандидат у майстри спорту України з тенісу, кандидат педагогічних наук Супруненко Максим Валерійович.

Атлетична гімнастика спрямована на поліпшення тонусу організму, розвиток та удосконалення фізичних якостей, оволодіння руховими, спортивно-технічними та професіональними спортивними навичками. Також регулярні заняття атлетичною гімнастикою дають змогу нарощувати м’язи, коригувати фігуру, брати участь у різних змаганнях із фітнесу, боді-фітнесу, пауерліфтингу та жиму лежачи.

 

Єдиноборства – засіб різнобічного фізичного розвитку людини та ефективна зброя для самозахисту. Зміст навчально-тренувальних занять охоплює техніку кікбоксингу (бойова стійка, пересування, прорахунок дистанції, удари, захист, контрудари, серії ударів і захисту від них), тактику бою (наступальні й оборонні дії, техніки бою на різних дистанціях, тактичну організацію бою) та вправи, спрямовані на освоєння цієї техніки й тактики (загальнорозвиваючі, спортивно-допоміжні, спеціальні, у тому числі імітаційні з боксерськими снарядами, бойові вправи з партнером).

Тай-бо (кік-аеробіка, бокс-аеробіка) – спортивна програма, у якій рухи класичної аеробіки поєднуються з елементами бойових мистецтв. Метою тай-бо є не досконале оволодіння технікою рухів, а отримання оптимального фізичного навантаження.

Практичні заняття для студентів університету у секціях «Атлетична гімнастика», «Єдиноборства», «Тай-бо» проводить старший викладач Спортклубу КНУКіМ, заслужений майстер спорту України Смишляєва Катерина Олександрівна.

 

Гімнастика – один із найкрасивіших та найвидовищніших видів спорту. Регулярні заняття гімнастикою дозволяють зміцнити здоров’я, сприяють гармонійному розвитку людини, вдосконаленню її фізичної форми, гнучкості. В результаті регулярних тренувань активізується кровообіг, стимулюється робота дихальної системи, стабілізується психоемоційний фон. Займаючись гімнастикою регулярно, людина зміцнює м’язову масу тіла, підвищує тонус всього організму.


А
еробіка (ритмічна гімнастика) – комплекс фізичних вправ (ходьба, біг, стрибки), які виконують під музику. При регулярних заняттях покращуються фізична форма, загальний стан організму, розвивається витривалість. Головною перевагою занять аеробікою є їхня доступність людям, які мають різний рівень фізичної підготовки.

Заняття в секціях «Аеробіка», «Гімнастика» проводить тренер, старший викладач Спортклубу КНУКіМ, заслужений тренер України Плєшакова Олена Володимирівна.

 

Фітнес – користь для здоров’я й задоволення для душі. Заняття фітнесом допомагають завжди бути у гарній фізичній формі, розвивати пластику, силу й гнучкість тіла. Основними видами занять з фітнесу є: тренування з обтяженнями, аеробне тренування, стретчинг. Велику роль також відіграє правильне харчування.

 

 

Черлідинг – яскравий та динамічний вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу, видовища, хореографії, гімнастики та акробатики. Спортсмени емоційно підтримують учасників інших спортивних змагань, переважно з ігрових видів спорту й згуртовують уболівальників.

Заняття в секціях «Черлідинг», «Фітнес» проводить тренер, старший викладач Спортклубу КНУКіМ

Коломойцева Ольга Михайлівна.

Баскетбол – спортивна командна гра з м’ячем, суть якої полягає у закиданні ігрового м’яча руками в кільце із сіткою (кошик), закріпленою на щиті на висоті 3 метри 5 сантиметрів. У процесі тренувань секції баскетболу КНУКіМ формується збірна команда КНУКіМ з баскетболу, яка бере участь у змаганнях серед студентів ВНЗ на першість району та міста Києва.

Міні-футбол – командна спортивна гра з м’ячем на спеціальному майданчику за участю двох команд по 5 гравців у кожній. На відміну від футболу у футзалі користуються м’ячем, який має характерні розмір та властивості. Під час гри розвиваються: імпровізація, креативність і техніка, навички контролю м’яча, його передачі, власного переміщення та переміщення партнерів в обмеженому просторі.

Тренування в секціях із «Баскетболу», «Міні-футболу» проводить старший викладач, майстер спорту України Рожков Володимир Юрійович.

Олена Чепой – волейболістка збірної КНУКіМ

Волейбол – ігровий вид спорту, який полягає в перекиданні м’яча через сітку на половину поля суперника, таким чином, щоб він торкнувся частини покриття майданчику на половині суперника чи вийшов в аут від спортсменів-учасників команди-суперника. Заняття волейболом допомагають виховувати волю, розвивати інтелект гравця, взаємодію в команді, швидкість мислення, реакцію та орієнтування. Тренування в секції з «Волейболу» проводить старший викладач Долгопол Едуард Петрович.

 

Плавання – ефективний засіб для зміцнення дихальних м’язів, тренування кровоносної, серцево-судинної систем. Регулярні заняття в басейні дисциплінують, підвищують вольові якості й стійкість до впливу різних температур, а отже роблять організм менш чутливим до захворювань. Екіпіровка для занять в секції: капці, шапочка, рушник, мило, купальник (для дівчат), плавки (для хлопців). Заняття з плавання проводить доцент, заслужений працівник культури України, майстер спорту України Ковальчук Наталія Василівна.

Футбол – найпопулярніший вид спорту у світі, який не потребує жодного представлення. Хороший та успішний футболіст на сьогодні – це не тільки людина, яка добре рухається з м’ячем, а й інтелектуал, атлет, спринтер. Збірна КНУКіМ із футболу входить до п’ятірки кращих студентських команд столиці та є фіналістом Студентської ліги «Динамо» Київ сезону 2014-2015 рр. Цього сезону наша команда бореться за найвищі місця в Чемпіонаті столиці серед студентських команд та у Студентській лізі «Динамо». Керівник команди, голова спортивно-оздоровчого комітету студентського парламенту КНУКіМ, кандидат у майстри спорту Макуха Дмитро. Сторінка команди http://fask.com.ua/clubs/85.html.

 

Слідкувати за спортивним життям вишу, анонсами та звітами змагань, розкладом секцій, грою збірних КНУКіМ можна на інформаційних стендах університету та у спільноті Спортивно-оздоровчого комітету студентського парламенту https://vk.com/sokknukim, https://www.instagram.com/sokknukim.

Обирай улюблений вид спорту, займайся та прогресуй!

Усі гуртки є безкоштовними для студентів Київського національного університету культури і мистецтв.

Новини спорту:

 

Контакти