Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Список зарахованих на 1 курс денної форми здобуття освіти на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб ступеня вищої освіти «Бакалавр»

Рубрика: Анонси

КИЇВ

 

021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

Освітня програма: Теле, – радіожурналістика 

АЛЕКСАНДРОВСЬКА ДІАНА-ДІДІЄН ДІДІЄНІВНА

БЕВЗА ГРИГОРІЙ ОЛЕГОВИЧ

ГАЛІБА АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ГЕРАСИМЕНКО АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

ГУРКІНА АЛЛА ДЕМОСФЕНІВНА

КОВАЛЕНКО ДАР`Я ОЛЕКСАНДРІВНА

КОНОНЧУК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

КОРШОВСЬКА СНІЖАНА ЗІНОВІЇВНА

ЛУК`ЯНОВА ВАЛЕРІЯ ЮРІЇВНА

МАНГУЛ АНАСТАСІЯ ДМИТРІВНА

МАРКОВА КАРІНА ВІКТОРІВНА

МЕЛЬНИК ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

МИХАЙЛИШИН ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ

МІХНЮК АННА ОЛЕГІВНА

НЕСТЕРЕНКО МАРТА ОЛЕКСАНДРІВНА

ОНИКІЄНКО АНГЕЛІНА ГЕННАДІЇВНА

ПОЛІЩУК ВІКТОРІЯ МИХАЙЛІВНА

ПОСІЛЬСЬКА СОФІЯ ВЯЧЕСЛАВІВНА

СВІРІДОВ ЮРІЙ ЕДУАРДОВИЧ

СЕРІКОВА ВЛАДИСЛАВА АНДРІЇВНА

СТЕЦЕНКО КАРІНА АНДРІЇВНА

СТРЕЛЕЦЬ ДАНИИЛ ВОЛОДИМИРОВИЧ

ТКАЧЕНКО ВЛАДИСЛАВА РОСТИСЛАВІВНА

ФЕДОРЕНКО КАРИНА ПАВЛІВНА

ШАХМАМЕДОВ ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ

ШВЕЦЬ АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ

ШЕВЧЕНКО ВЛАДИСЛАВА ВОЛОДИМИРІВНА

 

021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

Освітня програма: Акторське мистецтво кіно і телебачення 

БОРОВСЬКИЙ ГЛІБ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

МАЛЮТІНА МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ФОРОСТЯНИЙ БОГДАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

Освітня програма: Режисура кіно і телебачення

БАРДУСОВА АЛІНА ІГОРІВНА

ГОВОРОВА МАРГАРИТА СЕРГІЇВНА

ГОЛУБЄВА ЄЛИЗАВЕТА СЕРГІЇВНА

ДІДУР ВЕРОНІКА ВІТАЛІЇВНА

ЗАХАРОВА АННА БОРИСІВНА

ЗУЄВСЬКА АЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ІЛАРІОНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

КВАШУК ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

КВІТКА СВЯТОСЛАВ ЮРІЙОВИЧ

КИСЛА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА

КРЮЧКОВА АНАСТАСІЯ ЯРОСЛАВІВНА

КУЗЬМИЧ КИРИЛО СВЯТОСЛАВОВИЧ

ЛУБЕНЕЦЬ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

НЕЧИПОРЕНКО ВАЛЕРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ПАРХОМЕНКО ВІКТОРІЯ ВАЛЕНТИНІВНА

ПЕТРИЧАК ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ПОДТОПТА ДАНІЇЛ АНДРІЙОВИЧ

ПОПЕЛЬНЮХОВА ВЕРОНІКА СЕРГІЇВНА

ПОПОВ НІКІТА ВОЛОДИМИРОВИЧ

УДАЧИНА ДАР`Я АНДРІЇВНА

ФЕДІНІШИНА НАТАЛЬЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ШАПОВАЛ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ

ШКРАБАЛЮК МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ШОХА АНДРІЙ ДМИТРОВИЧ

ЮРЧЕНКО ДІАНА ОЛЕКСІЇВНА

 

021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

Освітня програма: Звукорежисура кіно і телебачення

ГЕРАСИН МАКСИМ ОЛЕКСІЙОВИЧ

КАРПЕНКО ІЛЛЯ СЕРГІЙОВИЧ

КЛІППЕРТ ОЛЕКСІЙ РОМАНОВИЧ

П`ЯНИЧУК КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ПІМЄНОВ АНТОН СЕРГІЙОВИЧ

РАФАЛЬСЬКИЙ ДЕНИС ОЛЕКСІЙОВИЧ

СОЛОНЧУК ВАЛЕНТИН ЮРІЙОВИЧ

 

021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

Освітня програма: Операторське мистецтво кіно і телебачення

БАЛЮК ІВАН ВЛАДИСЛАВОВИЧ

ВОРОБЕЙ АРСЕН ВАДИМОВИЧ

КИСЕЛЬОВ ЄГОР РУСЛАНОВИЧ

КУЛАКОВСЬКА ЄЛИЗАВЕТА ОЛЕГІВНА

МАКСИМІВ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ

МИКИТЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

МОМОТ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ

ОСТРЯНІНОВА ДАР`Я ДМИТРІВНА

ПОПЕЛЬНУХ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСІЙОВИЧ

 

021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

Освітня програма: Фотомистецтво

ГЛУШКОВ ДАВИД ОЛЕКСАНДРОВИЧ

СУПРУН РУСЛАНА ІГОРІВНА

 

022 «Дизайн»

Освітня програма: Графічний дизайн і реклама

АЗАРОВА АНАСТАСІЯ ВІТАЛІЇВНА

АЛЕКСЄЄВА ВАЛЕРІЯ АНДРІЇВНА

АЛЄКСАНДРОВ ПАВЛО ОЛЕГОВИЧ

АСАДУЛЛАЄВА НАРМІНА

БАРДАДИМ ЄЛИЗАВЕТА РУСЛАНІВНА

БЄБЄКІНА АННА ОЛЕКСАНДРІВНА

ВОЛЯНСЬКИЙ ДАНІІЛ АНДРІЙОВИЧ

ГЕТЬМАН ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ГОНЧАРЕНКО ІУЛІТТА РУСЛАНІВНА

ГРІНЧУК АНАСТАСІЯ ОЛЕГІВНА

ГУМЕННА ЄВГЕНІЯ ЮРІЇВНА

ГУНЬКО ЄЛИЗАВЕТА ІВАНІВНА

ДАНИЛЕНКО ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

ДИШЛЕВСЬКА ЄЛИЗАВЕТА ПЕТРІВНА

ЄФІМОВА ЛУІЗА ВОЛОДИМИРІВНА

ЖЕРНОСЕК АНАСТАСІЯ ГЕННАДІЇВНА

ЗАВГОРОДНЯ ГАННА СЕРГІЇВНА

ІВАНОВ ІЛЛЯ ЄВГЕНІЙОВИЧ

КІСИЛИЧКА ЛІДІЯ ІГОРІВНА

КОБЗАР СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

КОВАЛЬЧУК ІЛЛЯ ОЛЕКСІЙОВИЧ

КОРНЕЙЧУК ХРИСТИНА КОСТЯНТИНІВНА

КОХАН ДАР`Я СЕРГІЇВНА

КРАЧКО ВЕРОНІКА ДЕНИСІВНА

КУЛИНА АНАСТАСІЯ АНАТОЛІЇВНА

КУТАФІНА СОФІЯ ІГОРІВНА

КУХАРЧИК КАТЕРИНА ПАВЛІВНА

ЛИТВИНЕНКО ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ

МАЛІЙ МАРИНА СЕРГІЇВНА

МАЛІНА СОФІЯ СЕРГІЇВНА

МОРОЗОВСЬКИЙ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

ОМЕЛЯШКО ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

ОРРО ДАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ПШЕНИЧНА АЛІНА ЄВГЕНІВНА

СВЕТЛОРУСОВ АНТОН ГРИГОРОВИЧ

СЕРГІЄНКО МИКИТА ВОЛОДИМИРОВИЧ

СИЧОВА ВІКТОРІЯ ЄВГЕНІЇВНА

СТЕПАНЧУК ЯРОСЛАВА МИКОЛАЇВНА

ТІМОХІН ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ

ФЕННО ЄГОР ВАДИМОВИЧ

 

022 «Дизайн»

Освітня програма: Дизайн одягу

ДОВГОПОЛОВА ЄЛИЗАВЕТА АНДРІЇВНА

ОМЕЛЬЧЕНКО ПОЛІНА МИХАЙЛІВНА

ТКАЧЕНКО ЯНІНА ВІКТОРІВНА

 

022 «Дизайн»

Освітня програма: Дизайн середовища

АВРАМОВА НАТАЛІЯ

БЕВЗ ТЕТЯНА АНДРІЇВНА

БЕНЬКО ЄВГЕНІЯ КОСТЯНТИНІВНА

ДОБРИНСЬКА АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ЗАДОРОЖНА ВІКТОРІЯ ВАЛЕРІЇВНА

КАБАЦЬКА ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

КИРИЧЕНКО САБРІНА ВАСИЛІВНА

КІТІЧЕНКО КИРИЛ КОСТЯНТИНОВИЧ

КРАМАРЕНКО ВЛАДИСЛАВА МАКСИМІВНА

МЕРЩІЙ НІКІТА ОЛЕГОВИЧ

СЛОБОДЯН ІЛЛЯ ОЛЕГОВИЧ

ТАШИНСЬКА ЮЛІЯ РУСЛАНІВНА

ТИХОНЮК ЄВА ВАДИМІВНА

ФЕСУН АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

ЧЕРНЯХІВСЬКА ВЛАДИСЛАВА ЄВГЕНІЇВНА

 

024 «Хореографія»

Освітня програма: Народна хореографія

 КРИВЕЛЬОВА АНАСТАСІЯ МИКОЛАЇВНА

ЛУГОВА АЛІКА РОСТИСЛАВІВНА

ЛУЗАН ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

МЕЛЬНИК АЛІНА ІГОРІВНА

ПАВЛЕНКО СНІЖАНА ВІКТОРІВНА

ПЕЧЕНОВСЬКА КАТЕРИНА ЄВГЕНІВНА

САВЧИНА ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

СОКОЛОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ

 

024 «Хореографія»

Освітня програма: Бальна хореографія

 АТАМАНЧУК ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

БАЛИКА ВЛАДИСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ

БУРИКІН ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ГОЛОВКО АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

ГРОМОВА ЮЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА

ГУЛЯЄВ МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ

КЛЮШНИК ОКСАНА ЮРІЇВНА

КОВТУН ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ

КУБРАК ВЕРОНІКА СЕРГІЇВНА

КУЦЕНКО ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ

МОСІНЦОВА ІРИНА ВАДИМІВНА

НОВАЧУК АРТУР ВІКТОРОВИЧ

ПЕТРОВСЬКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

РУДЕНКО ДМИТРО ДМИТРОВИЧ

ТІРАН ТИМОФІЙ МАКСИМОВИЧ

ХАРИТОНОВ ІЛЛЯ ЮРІЙОВИЧ

ЧЕРЕДНИЧЕНКО РЕГІНА ІВАНІВНА

ЧЕРНЕНКО ВЛАДИСЛАВ ВІТАЛІЙОВИЧ

ЧЕРНОВ ЄГОР ЄВГЕНОВИЧ

ШАФОРОСТОВ ВЛАДИСЛАВ ЮРІЙОВИЧ

 

024 «Хореографія»

Освітня програма: Сучасна хореографія

АВТОНАС ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

АНДРІЙЧУК ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА

АХТИРСЬКА УЛЯНА КИРИЛІВНА

БЕРДНІКОВА ЄЛИЗАВЕТА ЄВГЕНІВНА

БЕРЕЖНА СОФІЯ АНДРІЇВНА

БІЛИК ОЛЕКСАНДРА ІВАНІВНА

БОРОДАЄНКО ДАРИНА СЕРГІЇВНА

ВОРОНІНА ТАІСІЯ ОЛЕГІВНА

ГОЛОВКО РУСЛАНА АНДРІЇВНА

ГОРОБЕЦЬ КАРІНА ПЕТРІВНА

ГОЧ АЛІСА ГРИГОРІВНА

ГРІЩЕНКО ТАМАРА СЕРГІЇВНА

ДЗЮБАК ВЛАДИСЛАВА СЕРГІЇВНА

ІВАНІЩЕНКО СОФІЯ АРТУРІВНА

КАРПОВСЬКА СОФ’Я СЕРГІЇВНА

КЕПША ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕРІЙОВИЧ

КІРІЧЕНКО КАТЕРИНА ЮРІЇВНА

КОЗЛОВА АЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА

КОЛМАКОВА ЄВА ОЛЕКСАНДРІВНА

МІНЯЙЛО АНАСТАСІЯ ОЛЕГІВНА

НАЙДИЧ ЛІЛІЯ ВІТАЛІЇВНА

НОВАКОВСЬКА КАТЕРИНА АНАТОЛІЇВНА

ОРЕНДОВСЬКА ВАЛЕРІЯ ВІКТОРІВНА

ПИРОГОВА КРИСТИНА ІГОРІВНА

РАЛЕЦЬ ВІКТОРІЯ РУСЛАНІВНА

РОЖКОВА ЄВГЕНІЯ ВАДИМІВНА

САПРОНОВА КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА

СИНЕЛЬНИКОВА АНАСТАСІЯ МАКСИМІВНА

СМОЛЯК ДІАНА АНДРІЇВНА

СТРОНСЬКА АНГЕЛІНА СЕРГІЇВНА

ТАРАНЕНКО ДІАНА ВЯЧЕСЛАВІВНА

УСКОВ АНТОН ВІТАЛІЙОВИЧ

ХАМУЛА ЯНА ОЛЕКСІЇВНА

ХУДОЛІЙ СОФІЯ ЄВГЕНІВНА

ЧЕПЕЦЬ АННА ОЛЕКСАНДРІВНА

ЧУМАКОВА ЄЛИЗАВЕТА ДМИТРІВНА

ШАБЛІСТА МІЛЕНА СТЕПАНІВНА

ШУРЖУНОВА ДАР’Я ВАСИЛІВНА

ЯРОШЕНКО МАРИНА СТАНІСЛАВІВНА

025 «Музичне мистецтво»

Освітня програма: Диригентсько-хорове мистецтво (народне)

ГОНЧАРУК ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА

РЕДЬКА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

 

025 «Музичне мистецтво»

Освітня програма: Диригентсько-хорове мистецтво (академічне)

МАРЕТА РУСЛАНА ВІТАЛІЇВНА

ПРИХОДЬКО ЛІЛІЯ РОМАНІВНА

 

025 «Музичне мистецтво»

Освітня програма: Музичний фольклор

 ЗАВІТОВА ДАР`Я ОЛЕКСІЇВНА

 

 

026 «Сценічне мистецтво»

Освітня програма: Акторське мистецтво театру і кіно 

БЄЛЄНОК КАТЕРИНА МАКСИМІВНА

ВИГУЗОВА ДІАНА АНДРІЇВНА

ВОЛКОВА ВАЛЕРІЯ СЕРГІЇВНА

ГОЛУБ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ДОРОШЕНКО ДАР`Я СЕРГІЇВНА

КАРМАЗІНА ВАЛЕРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

КАРПОВЕЦЬ НАЗАР МИКОЛАЙОВИЧ

КИРПА МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

КОЗЛЕНКО ДАР`Я ЮРІЇВНА

КУДРЕВСЬКА ВЕРОНІКА ІЛЛІВНА

ЛАГОДА ЯРОСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЛІТВІНОВ МИКИТА СЕРГІЙОВИЧ

МАСНА МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

МОІСЕЄВА КРІСТІНА РОМАНІВНА

НАГАЄЦЬ МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ПОТАПЕНКО ПЕТРО ВІТАЛІЙОВИЧ

СІНЯКІНА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСІЇВНА

ТЕРЕШКІНА ЮЛІЯ АНДРІЇВНА

ТРУХАН КАРИНА СЕРГІЇВНА

ТУЦЬКА ЮЛІЯ РУСЛАНІВНА

ФЕДОРЕЙ ТАМАРА ОЛЕКСАНДРІВНА

ЦИБА МАРИНА ВЛАДИСЛАВІВНА

 

026 «Сценічне мистецтво»

Освітня програма: Режисура театру і кіно

 АНДРЄЄВ ЗАХАР АНДРІЙОВИЧ

БІЛОУСОВА АНАСТАСІЯ ЛЕОНІДІВНА

ВОРОБЙОВА ЄЛИЗАВЕТА ВОЛОДИМИРІВНА

КОЗУЛІНА ЯРОСЛАВА ОЛЕКСІЇВНА

СВИЩ ЛІЛІЯ МИХАЙЛІВНА

ХАЛЕВСЬКА АНАСТАСІЯ РУСЛАНІВНА

 

 

026 «Сценічне мистецтво»

Освітня програма: Режисура естради і масових свят

БОНДАР СВЯТОСЛАВ ОЛЕГОВИЧ

ДОММЕ СОФІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ДУДНИК КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА

КОЛЕСНИК АННА ВОЛОДИМИРІВНА

ЛОЗЬКО ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

ЛЮБОТА АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА

МАКСИМЕНКО ДАР`Я ОЛЕКСІЇВНА

МАЛЕЦЬКИЙ ІЛЛЯ АНДРІЙОВИЧ

МАНЯК ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

НЕСТЕРЕНКО МАРІЯ ЄВГЕНІВНА

РЯБЕЦЬ АНАСТАСІЯ ОЛЕГІВНА

СІРКО ЄКАТЕРИНА СЕРГІЇВНА

УЛАНОВСЬКА БОГДАНА В`ЯЧЕСЛАВІВНА

ШЕВЦОВА ПОЛІНА ВІКТОРІВНА

 

027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство»

Освітня програма: Експертиза історико-культурних цінностей

КАПІНУС ДАНИЛО МИХАЙЛОВИЧ

КВАС ДЕНИС ВІКТОРОВИЧ

КУЗЬМЕНКО МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

ОРЛОВСЬКА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ПОЛІЩУК ТАРАС СЕРГІЙОВИЧ

САЦЮК НАДІЯ АНДРІЇВНА

СКОРОХОД КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА

 

028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Освітня програма: Менеджмент шоу-бізнесу

АНДРЄЄВ ДАНІІЛ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БЕВЗЮК КАРИНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
БОБИК АЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА
БУТ МАРІЯ ЯРОСЛАВІВНА
ВЕРЕМЕНКО МАРИНА АНДРІЇВНА
КОРЕНЕВА ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА
МУШТА АННА ВАДИМІВНА
МХОЯН СОФІЯ АРТУРІВНА
ОСИНСЬКА ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
ПАРФЬОНОВА АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА
СВИЩ ПАВЛО ПАВЛОВИЧ
ФЕНИЧКО ВЛАДИСЛАВ РОМАНОВИЧ

 

028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Освітня програма: Менеджмент фешн-бізнесу 

ОЛІЙНИК АНАСТАСІЯ ВІТАЛІЇВНА

ШЕЛЕП РУСЛАНА СТЕПАНІВНА

 

028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Освітня програма: Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

ВЛАСЕНКО ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА

ГИРИЧ ЄЛИЗАВЕТА ОЛЕГІВНА

КАЦЯКА БОГДАНА ПАВЛІВНА

КУЗЬМІНИХ ДАР`Я ОЛЕКСАНДРІВНА

КУРБАТОВА ВЕРОНІКА ЯРОСЛАВІВНА

ПІВЕНЬ КРІСТІНА ОЛЕКСАНДРІВНА

 

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітня програма: Документознавство, менеджмент державної влади та місцевого самоуправління

ГРЕСЬ ВЕРОНІКА ВІТАЛІЇВНА
ГУЛЬКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
ІВАХНЕНКО КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ПАВЛЮЧЕНКО АЛІНА ВАСИЛІВНА

 

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітня програма: Менеджмент соціально-комунікаційних мереж, інтернет-маркетинг

БАКЛАН ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПАЗИНЮК ВЛАДА ВАЛЕРІЇВНА
ЧЕПУРНИЙ МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ

 

 

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітня програма: Менеджмент бібліотечно-інформаційних систем та технологій

СІРАКОВА ЄЛІЗАВЕТА ЮРІЇВНА

 

 

034 «Культурологія»

Освітня програма: Івент-менеджмент 

БЕКРЕШЕВ МИКОЛА КОСТЯНТИНОВИЧ

БІЛОДІД ЮНА ВЛАДИСЛАВІВНА

БОГДАН ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

БУЙНЯК КАТЕРИНА ЄВГЕНІЇВНА

БУРЯ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

ВЄХТЄВА ДІАНА ЮРІЇВНА

ГРИБ ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

ДЕМЧЕНКО ВЛАДИСЛАВА СЕРГІЇВНА

ДОРОХІНА КАТЕРИНА КОСТЯНТИНІВНА

КЕЛЬДІ ЯНА СЕРГІЇВНА

КОНСТАНТІНОВ МИРОСЛАВ АНДРІЙОВИЧ

КОТЛЯРОВ БОРИС АНДРІЙОВИЧ

КРИВЕНКО ДАРИНА АНАТОЛІЇВНА

КУБРАК КАТЕРИНА ВЯЧЕСЛАВІВНА

МАКАРОВА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

МАЦАК ПОЛІНА ВАСИЛІВНА

МАЩЕНКО ВЛАДИСЛАВА ОЛЕКСАНДРІВНА

МИХАЛУСЬ АННА АНДРІЇВНА

МУРАШКО КАРИНА СЕРГІЇВНА

НЕЧИТАЙЛО ЖОЗЕФІНА РАТНІНДРІВНА

ОНУОХА ДЖАНЕТ АМАРАЧІ

РОЖДЄСТВЕНСЬКА ВІТАЛІНА СЕРГІЇВНА

РОЗКИДНА ДАР`Я ВОЛОДИМИРІВНА

РУЧКО ВЕРОНІКА ПАВЛІВНА

САВІНА ІРИНА СЕРГІЇВНА

САНЬКО АННА ПАВЛІВНА

СЕРГІЄНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

СКЛЯРЕНКО РОМАН ОЛЕГОВИЧ

ТЕДЕЄВА ДІАНА ЕЛЬБРУСІВНА

ТКАЧЕНКО ДАР`Я АНТОНІВНА

ТРЕТЯКОВА СОФІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ХОМЕНКО ЄЛИЗАВЕТА ОЛЕКСАНДРІВНА

ШЕВЦОВА ДІАНА ОЛЕГІВНА

ШЕПЕЛЬКО АНІТА ДМИТРІВНА

ЯРИШЕВА АНАСТАСІЯ ОЛЕГІВНА

ЯСЬКО ВАЛЕРІЯ ГЕННАДІЇВНА

ЯЦКАНИЧ ЄЛИЗАВЕТА ІВАНІВНА

 

 

061 «Журналістика»

Освітня програма: Журналістика

БРЕДУН ОЛЕСЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ГУРА АНАСТАСІЯ ВАСИЛІВНА

ДІХТЯР АЛЬОНА СЕРГІЇВНА

КУХТИК АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

МАТЕЙЧУК ОЛЬГА МАКСИМІВНА

ОМЕЛЯН АНАСТАСІЯ МИКОЛАЇВНА

ПЛОТНІКОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА

РОВЕНЧУК ВІКТОРІЯ РОМАНІВНА

СЕМЕНЕНКО ДАР`Я СЕРГІЇВНА

СКОРОПАШКІН ОЛЕКСАНДР ІЛЛІЧ

СНАГОВСЬКИЙ АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ

УМАНЕЦЬ АРТЕМ ОЛЕКСІЙОВИЧ

ФОМЕНКО ЄВА ЛЬВІВНА

ЯВТУШЕНКО ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

ЯКИМЧУК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

 

 

 

061 «Журналістика»

Освітня програма: Зв’язки з громадськістю і реклама

БАБИЧ КАТЕРИНА ВАЛЕРІЇВНА

БАТУРА ОЛЕКСАНДРА ІГОРІВНА

БЕСЧАСТНИЙ МИКИТА АНТОНОВИЧ

БОГУН ОРИНА РОМАНІВНА

БУДНІК КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ВАЙНБЕРГ ВАЛЕРІЯ АРТУРІВНА

ГУСАК ДАРІЯ СЕРГІЇВНА

ЗАХАРАШ КАРІНА ОЛЕГІВНА

КОРКІШКО ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА

КРУГЛІКОВА АНАСТАСІЯ ВІКТОРІВНА

КРУГЛЯК ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ

КУЦЕНКО МИКИТА ОЛЕКСІЙОВИЧ

ЛУЧКО ВАЛЕРІЯ ВАДИМІВНА

МАТКОВСЬКА ВІОЛЕТТА ОЛЕКСАНДРІВНА

МЕЛЬНИК ДАР`Я ОЛЕКСАНДРІВНА

МЕЛЬНИЧЕНКО ЄЛИЗАВЕТА ВОЛОДИМИРІВНА

МІКУШИНА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА

МУСІЄНКО ДАР`Я СЕРГІЇВНА

НАЗАРЕНКО МАРІЯ ВІТАЛІЇВНА

ПЕТРАШКЕВИЧ ОЛЕГ ОЛЕГОВИЧ

ПИТОМЕЦЬ АНАСТАСІЯ АРТЕМІВНА

САЛЮК ІГОР РОМАНОВИЧ

СИРОВАТСЬКА АЛІСА ТИМУРІВНА

СИРЯЧЕНКО МАРГАРИТА АНДРІЇВНА

СЛАВСЬКА АЛІНА ОЛЕКСІЇВНА

ФЕСЕНКО АНАСТАСІЯ МАКСИМІВНА

ХАРИТОНЧУК КАРОЛІНА ІГОРІВНА

ХЛЕВИЦЬКА ВАЛЕРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ШКАВРО МАРІЯ ВАДИМІВНА

 

 

122 «Комп’ютерні науки»

Освітня програма: Комп’ютерні науки

БИКОВ ВАСИЛЬ

Жидкіх Дмитро Федорович

Петренко Артур Олександрович

Юрченко Олександр Миколайович

 

241 «Готельно-ресторанна справа»

Освітня програма: Готельно-ресторанна справа

БОГДАН СВЯТОСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

КІЗЛЯР ПАВЛО ОЛЕГОВИЧ

МАЙДАН МИКОЛА АНДРІЙОВИЧ

РЕЗНІЧЕНКО МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ХОМЯЧУК ДЕМ`ЯН ВАЛЕРІЙОВИЧ

 

 

242 «Туризм»

Освітня програма: Міжнародний туризм 

БОРИСКІНА ДАР’Я КОСТЯНТИНІВНА

ЩУРСЬКА АЛІНА СЕРГІЇВНА

 

 

291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Освітня програма: Міжнародні відносини

АЛЬ-БЕХЕСІ ДІЯУДДІН ВАІЛ

БАШУК АНТОН АНДРІЙОВИЧ

БРОВАНЬ АНАСТАСІЯ МАКСИМІВНА

ВЕРХОВИЙ ВАДИМ ДМИТРОВИЧ

ГАРМАШОВ МИКИТА ЯРОСЛАВОВИЧ

ГЕНДІНА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

КЛИМЕНКО ЄВГЕНІЯ РУСЛАНІВНА

ЛАВРИК АЛІНА ЄВГЕНІВНА

НАЦІЛЕВИЧ ЄВГЕНІЯ ЄВГЕНІВНА

ОНІЩЕНКО ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

ПОЛЕЖАК ЕЛЬВІРА ВІКТОРІВНА

РОГОВИЙ МИКОЛА ВЛАДИСЛАВОВИЧ

СТОЛЬНИКОВИЧ АНЖЕЛА ВІКТОРІВНА

 

 

ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ КНУКіМ

 

021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

Освітня програма: Режисура кіно і телебачення

 ВАГЕНКНЕХТ ЕРІКА ВОЛОДИМИРІВНА

ПОХИЛА ВЛАДИСЛАВА АНДРІЇВНА

РЕПІНЬОВСЬКА МАРІЯ-МАРТА ВАСИЛІВНА

СМАГУЛА ПАВЛО НАЗАРІЙОВИЧ

СОБІЦЬКИЙ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЧУЧМАН ПАВЛО ТАРАСОВИЧ

 

 

МИКОЛАЇВСЬКА ФІЛІЯ КНУКіМ

 

022 «Дизайн»

Освітня програма: Графічний дизайн і реклама

ЖОСС АННА СЕРГІЇВНА

КОРІНЕЦЬКА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ШУРОБУРОВА ЄЛИЗАВЕТА ВАДИМІВНА

 

 

024 «Хореографія»

Освітня програма: Народна хореографія

БРИНЕВСЬКА ПОЛІНА СЕРГІЇВНА

ДІДЕНКО МАЙЯ ДЕНИСІВНА

ДОЛГОРУКОВА НАТАЛІЯ ДЕНИСІВНА

КОВАЛЕВСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

ЦВЕТКОВ ОЛЕГ ОЛЕГОВИЧ

ЧЕБАН ІВАН ІВАНОВИЧ

ШВЕДОВА АНАСТАСІЯ МАКСИМІВНА

 

 

025 «Музичне мистецтво»

Освітня програма: Диригентсько-хорове мистецтво (народне)

ГУРБАНОВА ЕЛЬМІРА РАСИМІВНА

КОВАЛЬЧУК АЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА

КРАВЧЕНКО ВАЛЕРІЯ СЕРГІЇВНА

ТВЕРДОХЛІБ ВЕРОНІКА ВІКТОРІВНА

 

 

025 «Музичне мистецтво»

Освітня програма: Інструментально-оркестрове мистецтво

КОЛОМІЄЦЬ АНГЕЛІНА СЕРГІЇВНА

 

 

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітня програма: Документознавство, менеджмент державної влади та місцевого самоуправління

СТАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА

 

 

034 «Культурологія»

Освітня програма: Івент-менеджмент

АБРОСІМОВА АНАСТАСІЯ ДМИТРІВНА

БУГАЙОВ ВАЛЕНТИН СЕРГІЙОВИЧ

ВЕРГЕЛЕС ДАР`Я СТАНІСЛАВІВНА

ВОЙХЕВИЧ ЄЛИЗАВЕТА ВОЛОДИМИРІВНА

ГЛАДЧЕНКО АНАСТАСІЯ ВІТАЛІЇВНА

ЄГАНОВА БОГДАНА ДМИТРІВНА

ЄФИМЕНКО ІЛОНА ГЕННАДІЇВНА

ЛЄБЕДЄВ ВІТАЛІЙ ДЕНИСОВИЧ

МИЛЄВ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

МОСКАЛЕНКО ДАНИЛО В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ

ОБАРАЗ АНАСТАСІЯ ВАЛЕРІЇВНА

ОГОРОДНИК ДІАНА ВІТАЛІЇВНА

ОЛІЯРНИК ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

ПАНАСЮК АНАСТАСІЯ ІВАНІВНА

ПЕТРИК НІКІТА ВАЛЕРІЙОВИЧ

ПОСУНЬКО ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

СИБІРЯКОВ НАЗАР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ТКАЧУК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

 

 

242 «Туризм»

Освітня програма: Міжнародний туризм

ШИЛЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Контакти