Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Список зарахованих на другий (магістерський) рівень вищої освіти на місця державного замовлення

Рубрика: Анонси

021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»
Освітня програма: Аудіовізуальне мистецтво та виробництво

АНДРІЄВСЬКИЙ ДМИТРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
БОНДАР ВАЛЕРІЯ ІГОРІВНА
ГОЛІКОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ
ГРИМАЛЬСЬКА ВАЛЕРІЯ СЕРГІЇВНА
ДАНИЛЮК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
ЄВДОКИМЕНКО ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
КІЧАПІНА АННА ОЛЕКСАНДРІВНА
ЛОБАЧОВА ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
РЕКОТОВ ВЛАДИСЛАВ ТИМУРОВИЧ
СІРЕНКО МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ТОТИКОВ РОМАН СЕРГІЙОВИЧ
ЯКИМ БОГДАНА ЮРІЇВНА

 

022 «Дизайн»
Освітня програма: Дизайн

АВІЛКІНА АННА ДМИТРІВНА
БЛАЖЕНЮК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
БОГАЧЕК ЄЛИЗАВЕТА МИКОЛАЇВНА
ВАСИЛЬЧЕНКО ІЛЛЯ ВАЛЕРІЙОВИЧ
ГУБАНОВА ЯРОСЛАВА РОМАНІВНА
ДРУЖИНІНА АНАСТАСІЯ МИХАЙЛІВНА
КОЛІСНИК ВІКТОРІЯ ВЛАДИСЛАВІВНА
КОМПАНІЄЦЬ ПАВЛО ГЕОРГІЙОВИЧ
ЛЕВЧЕНКО ВІКТОРІЯ ДМИТРІВНА
МІСЮРА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА
МОРОЗ БОГДАН ЮРІЙОВИЧ
ОСАДЧА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА
ПЛОТНІК ІВАННА АНДРІЇВНА
ПОЛІЩУК КАТЕРИНА ІГОРІВНА
РАДЧУК ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ
СПАСЮК ДІАНА МИРОСЛАВІВНА

 

024 «Хореографія»
Освітня програма: Хореографія

АЛЕКСАНДРОВА ЄЛИЗАВЕТА ОЛЕКСАНДРІВНА
БОРЖКОВА МАРІЯ ВАЛЕРІЇВНА
ВАКУЛІШИН ДМИТРО ДМИТРОВИЧ
ВЕЛИЧКО ДМИТРО ОЛЕГОВИЧ
ДМИТРІЄВА СОФІЯ ОЛЕКСІЇВНА
ДОРОШЕНКО ДАР`Я АНДРІЇВНА
ЖДАН НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА
ІВАЩЕНКО ДАРИНА КИРИЛІВНА
ІВЧЕНКО ЄВГЕНІЙ СЕРГІЙОВИЧ
КАБЛУКОВА КАТЕРИНА ВЛАДИСЛАВІВНА
КОНЯШИНА ОЛЕКСАНДРА АНДРІЇВНА
МАРЧЕНКО ЯНА РОСТИСЛАВІВНА
МАРЧЕНКО ЯНА СЕРГІЇВНА
НЕСМІХ ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
РУСЕЦЬКА ЛАДА ВАЛЕНТИНІВНА
САПЄГІНА ОЛЕКСАНДРА ІВАНІВНА
ФЕДЯНІНА АНАСТАСІЯ ЕДУАРДІВНА
ЧИРКОВА ТЕТЯНА КОСТЯНТИНІВНА
ЩЕРБИНА АННА ЮРІЇВНА
ЯЩЕНКО АНТОН ПЕТРОВИЧ

 

025 «Музичне мистецтво»
Освітня програма: Музичне мистецтво

БЕЛИЦЯ РОМАН ВАЛЕРІЙОВИЧ
ГАВРИЛОВА АННА МИКОЛАЇВНА
ГЖИБОВЕЦЬКИЙ ДМИТРО СТАНІСЛАВОВИЧ
ГЛОВАЦЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ
ГРИГОРУК ЮЛІЯ ДМИТРІВНА
ЛЕВЧЕНКО ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ
МАРЦИНЮК ГАННА ВАВІЛОНІВНА
ПОРТНЯГІН АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
РУБАН СОФІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
СЕРДЮК КАРИНА СЕРГІЇВНА
СІНЕЛЬНІКОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
СУШКО НІНА ВІКТОРІВНА
ЦИОМАШКО СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА
ЧЕРКАШИН КИРИЛО МИХАЙЛОВИЧ
ШЕВЦОВ РУСЛАН СЕРГІЙОВИЧ
ЮСЬКЕВИЧ АНДРІЙ РУСЛАНОВИЧ
ЯНДЮК АРСЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

026 «Сценічне мистецтво»
Освітня програма: Сценічне мистецтво

БАРАННИКОВ ЯРОСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ
ГЕДЗИРА АНАСТАСІЯ ВІКТОРІВНА
ЄРМУКАНОВА АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА
ЗАСТАВЕНКО МАРИНА ОЛЕКСІЇВНА
КРИЛЕВСЬКА ОКСАНА ВІТАЛІЇВНА
КУЛІШ БОГДАН ВАЛЕНТИНОВИЧ
НІКОЛАЙЧУК АНТОН ПЕТРОВИЧ
ПАНІВ ІРИНА СТЕПАНІВНА
ПРИГОЦЬКА ДАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
ХАРЧЕНКО МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЧОРНОЙВАН АНЖЕЛІКА ТАРАСІВНА

 

027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство»
Освітня програма: Експертиза історико-культурних цінностей

КИСІЛЬ ПИЛИП ОЛЕКСАНДРОВИЧ
МИКОСЯНЧИК ДАРІЯ АНАТОЛІЇВНА
ПАЛЬОНА ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

 

028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»
Освітня програма: Менеджмент соціокультурної діяльності

ГОЛУБЧЕНКО ІННА СЕРГІЇВНА
ДАНІЛОВА КАТЕРИНА ЄВГЕНІЇВНА
ДЕНИСОВА ЛІЛІЯ ВАСИЛІВНА
КУЛАКОВА ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА
ПЕТРОВЧАН ДАР`Я ІГОРІВНА

 

028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»
Освітня програма: Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

БРАНЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
ВЕРБИЦЬКА ДАР`Я ВОЛОДИМИРІВНА
ДУБЧАК ЄВГЕНІЯ СТАНІСЛАВІВНА
КЛЮЧУК АННА ВАЛЕНТИНІВНА
ПАСІЧНИК КАТЕРИНА ЮРІЇВНА
ПРОКОПЕНКО АННА ВІТАЛІЇВНА
ТАРАН МАРИНА ДМИТРІВНА
ЦИМБАЛЮК ТАРАС ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Освітня програма: Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

АРІНІЧ ТИМОФІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
БАБЕЦЬ ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
БЕДЬ БОГДАН ІГОРОВИЧ
ВОЛОШИН ДМИТРО АНДРІЙОВИЧ
Галій Катерина Анатоліївна
ГАЛКІН АРТЕМ ДМИТРОВИЧ
ГОЛОДНЕНКО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДАВИДЕНКО ДМИТРО КОСТЯНТИНОВИЧ
КВАРТЮК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Козолій Юлія Ярославівна
МИХАЙЛОВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Пасенюк Антон Сергійович
ПРОКОПЕНКО НІКІТА ВАДИМОВИЧ
САМОЙЛЕНКО Ірина Олександрівна
Спасіченко Євгеній Вікторович
Таран Володимир Олександрович
ЧОРНИЙ БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЯКУНЕНКО ЄЛИЗАВЕТА АНАТОЛІЇВНА
Яременко Оксана Миколаївна

 

034 «Культурологія»
Освітня програма: Прикладна культурологія

ДМИТРІЄНКО ВЛАДИСЛАВА ВІТАЛІЇВНА
ПТІЦИН АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
РАДЧЕНКО ДАРІЯ ОЛЕГІВНА
САМОТКІНА АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА
СКОКОВСЬКА ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЇВНА
ФЕДОРОВА МАРИНА В`ЯЧЕСЛАВІВНА

 

061 «Журналістика»
Освітня програма: Журналістика

БІЛЕЦЬКА ОКСАНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
БОРИСЕНКО ДАНІЇЛ АНДРІЙОВИЧ
БОРЩ ДІАНА ВІТАЛІЇВНА
ГЕРМАНОВИЧ ІРИНА ОЛЕГІВНА
ДРЕВАЛЬ КАРІНА ОЛЕКСАНДРІВНА
КОВАЛЬЧУК ДАР`Я ВОЛОДИМИРІВНА
КУЗЬМА СНІЖАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
НЕЧАЙ МАТВІЙ ІГОРОВИЧ
РУДАКОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ШУБА АННА ВІКТОРІВНА

 

241 «Готельно-ресторанна справа»
Освітня програма: Готельно-ресторанна справа

АУХІМІК ОЛЬГА ВЯЧЕСЛАВІВНА
ЛУТАЙ ВІКТОРІЯ АНДРІЇВНА
ПОНОМАРЕНКО АЛЬОНА АНАТОЛІЇВНА
ШТАНЬКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

 

242 «Туризм»
Освітня програма: Міжнародний туризм

КУЗЬМИЧ ОЛЬГА ЮРІЇВНА
МЕЛЬНИК ДЕНИС ОЛЕГОВИЧ

 

291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»
Освітня програма: Міжнародні відносини

КУРОТЧИН ЛІЛІЯ ЯРОСЛАВІВНА
ПУЛЬКІВ МАРІЯ ІГОРІВНА

Контакти