Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

STUDIGITAL форум – нові знання та можливості!

Дата: 13.10.2021 | Рубрика: Новини

Команда студпарламенту КНУКіМ взяла участь у Всеукраїнському студентському медіафорумі «STUDIGITAL», що проходив на початку жовтня в Харкові. Учасниками масштабної події стали більш, ніж 100 студентів з топових університетів України. Метою форуму було створення потужного медіаосередку серед студентства країни.

Форум пройшов у форматі тренінгів та дискусій, а також обговорення актуальних питань діяльності органів студентського самоврядування. У програмі заходу були виступи спікерів у сфері освіти, провідних медійників, топових маркетологів та digital-фахівців.

Представники студентського парламенту Київського національного університету культури і мистецтв мали змогу послухати досвідчених спікерів з різних сфер медіа та отримати неоціненний досвід для подальшого розвитку медіаресурсів вишу. Зокрема, відвідали 8 лекцій за такими напрямами: SMM, TikTok, digital-marketing, продюсування, фотоконтент, відеозйомка, студентські медіа.

Молодь поділилась власним досвідом та обговорила питання розвитку digital-індустрії, її впровадження в студентську діяльність та створення медіаорганізацій в університетах.

Учасники форуму отримали неймовірну кількість подарунків, знань і нових знайомств.