Святковий майстер-клас від школи Ектора Хіменеса-Браво

Дата: 16.01.2014 | Рубрика: Новини

Старший викладач Інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ Ірина Володимирівна Заїчко пройшла курс підвищення кваліфікації в Академії кулінарних мистецтв Ектора Хіменеса-Браво. КНУКіМівська майстриня осягала таємниці кулінарної майстерності із самим засновником академії Ектором Хіменесом-Браво та переможницею 3-го сезону телевізійного шоу «МастерШеф» Ольгою Мартиновською.

123

Кількагодинний майстер-клас був присвячений приготуванню страв для новорічного столу, який по його завершенні ряснів безмежним розмаїттям ласощів.

8 9 10

Чаруюча атмосфера свята, що наближалося, магічно поєднала під час заняття в Академії кулінарного мистецтва Ектора Хіменеса-Браво майстерність шеф-кухарів, секрети й хитрощі від гуру кулінарії з новими знаннями і практичними навичками.

4 5

Кожен із присутніх на майстер-класі міг долучитися до приготування вишуканих страв, яке відбувалося під пильним керівництвом наставників. По завершенні смачних курсів усі стажисти смакували свої шедеври за дружнім столом.

6

Любителі кулінарного мистецтва з користю провели час, готуючи їжу разом з іменитими шеф-кухарями. Ірина Володимирівна Заїчко змогла поповнити своє викладацьке меню новими стравами, які подаються в найкращих ресторанах світу, та увібрати численні знання професійної команди шеф-кухарів Академії кулінарних мистецтв Ектора Хіменеса-Браво.

11