Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, (044) 285-85-27, (068) 285-44-00

Святковий концерт у військовому ліцеї

Дата: 17.12.2021 | Рубрика: Новини

Фольклорний ансамбль «Кралиця» Університету культури привітав із Днем сухопутних військ України здобувачів вищої освіти легендарного військового ліцею імені Івана Богуна, влаштувавши святковий концерт.

Пісенно-музична імпреза була надзвичайно зворушливою та емоційною, адже композиції линули рідною мовою від серця! Талановиті фольклористи разом зі своїм творчим наставником – заслуженим працівником культури України, професором Іваном Сінельніковим, та з головним режисером концерту – заслуженим працівником України, доцентом Галиною Гаценко, підготували для майбутньої еліти українського війська – ліцеїстів – хлопців і дівчат – урочисту програму, що складалась із різноманіття фольклорних знахідок відомого українського колективу, нагадавши і про наближення новорічно-різдвяних свят. Захід майстерно провела студентка 3-го курсу – студентський декан факультету музичного мистецтва Катерина Кердан.

Зі сцени звучали колядки і щедрівки, ліричні пісні про кохання, традиційна інструментальна музика, жартівливі й до щему тужливі солдатські пісні… Бурхливими оплесками зустріли винуватці свята виступ цьогорічних учасників телешоу «Україна має талант» – гурт «Non trivial»: яскравий вокал Жені Мазуренко у поєднанні з грою на гітарі Сергія Радіона і на сопілці – Віталія Дужика (плюс – одночасно – в його ж виконанні біт-бокс)!

Неймовірно вразив глядачів сольний виступ першокурсника Олександра Жабчика. А ще були танці, до яких долучились і майбутні військові. Приємно було спостерігати, з яким ентузіазмом вони танцювали традиційні «Гречаники», «Картоплю» та «Ойру».

У фіналі свята студентська молодь військового ліцею ім. І. Богуна висловила подяку творчому колективу «Кралиця» за яскравий святковий концерт і можливість насолодитись фольклорним українським мистецтвом.