Святкування 40-річчя спеціалізації Народно-інструментальне мистецтво КНУКіМ

Дата: 30.07.2011 | Рубрика: Новини

Спеціально до свята студенти та викладачі Інституту мистецтв КНУКіМ підготували великий творчий звіт, який відбувся в Київському міському будинку вчителя.

Першими вітання пролунали від директора Інституту мистецтв, заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Надії Богданівни Брояко. Віншували свою кафедру і викладачі КНУКіМ професор, заслужений працівник культури України Петро Олександрович Андрійчук і старший викладач Сергій Володимирович Дідок. Також вітальні слова прозвучали з вуст вдячних випускників університету, які приїхали на свято з різних обласних центрів України та країн СНД.

Родзинкою музичного звіту став виступ студентського українського оркестру народної та популярної музики КНУКіМ (керівник – П.О Андрійчук, диригент – С.В. Дідок, П.О Андрійчук). Всіх до танцю запросила музично-хореографічна композиція «Весілля всерйоз і жартома», в якій вдало поєдналася гра студентського оркестру і танець ансамблю кафедри народної хореографії КНУКіМ.

На свято завітав і випускник КНУКіМ 1987 р. – Іван Сухий – заслужений працівник культури України, засновник єдиного в країні музею гармоніки. З нагоди урочистостей музикант виконав композицію «Витинанка», продемонструвавши віртуозність гри на інструменті. Мелодія звучала настільки дивовижно й неповторно, що вдячні слухачі викликали гармоніста на біс аж двічі.

Чудовим закінченням концерту стало нагородження педагогічного колективу секції народно-інструментального виконавства Інституту мистецтв КНУКіМ грамотою Національної всеукраїнської музичної спілки. «За плідну самовіддану багаторічну діяльність і подвижництво на шляху становлення та збагачення традицій національної музичної культури, високий професіоналізм, знакову роботу і досягнення в галузі української музичної освіти і виховання», зазначено в почесній грамоті.

Вітаємо спеціалізацію Народно-інструментальне мистецтво з ювілеєм, бажаємо творчих злетів, талановитих і вдячних студентів.