Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Свято “ІГРСіТБ представляє себе”

Дата: 25.04.2012 | Рубрика: Новини

Один із найпотужніших структурних підрозділів Київського національного університету культури і мистецтв – Інститут готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – представив себе на open-air святі.

Офіційну частину свята відкрив завідувач Кафедри готельно-ресторанного бізнесу, ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський. Перерізавши червону стрічну разом із директором Інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Валентиною Русавською, Михайло Михайлович сказав: «Вітаю весь науково-педагогічний склад та студентів Інституту зі святом. Розпочинаючи кар’єру в готельно-ресторанному та туристичному бізнесі важливо поставити перед собою мету – бути першими і найкращими. Бажаю Вам успіхів у нелегкій, але надзвичайно цікавій справі. Хай у Вашому серці завжди панує весна – весна добра, весна молодості, весна любові. Шаленого  всім Вам студентського кохання!»

Організаторам свята напрочуд вдалося представити всі грані майстерності, таланту та професійних навичок студентів. У цей святковий день гармонійно поєднались у їхньому виконанні вокальні, музичні та хореографічні композиції, покази уніформи, міні-майстер-класи, історичні та туристичні екскурси, захопливий флешмоб  та дегустація смачних блюд і вишуканих напоїв  приготованих власноруч студентами.

Концертна програма «ІГРСіТБ представляє себе» не залишила байдужих нікого – на гостину завітали студенти денної та заочної форм навчання, друзі, викладачі та керівництво університету.

Найкращі пісні  зі свого репертуару подарувала студентам відома  співачка Асоль. Чудові жарти, кумедні мініатюри та кавери відомих пісень представили дівчата з інститутської команди КВК «Необъяснимо, но факт».

За словами Валентини Андріївни Русавської, директора Інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кандидата історичних наук, професора стратегічною метою навчальної та наукової діяльності кафедр Інституту є формування нової глибокообізнаної та висококультурної генерації фахівців туристичного і готельно-ресторанного бізнесу. Тож свято допомогло представити не лише досягнення та вміння студентів ГРСіТБ, а й розкрити їх  світогляд та багатогранність таланту.

Паралельно із концертом на головній площі Університету відбувались дегустації. Кожен бажаючий міг поласувати смачними пиріжками, паельєю, справжнім козацьким кулішем, приготовленим у казані, французьким супом, млинцями з різноманітними начинками, крюшонами та коктейлями. Всі переконалися – готують студенти КНУКіМ на рівні шеф-кухарів провідних столичних ресторанів!

А потім було ще багато концертних номерів, щирих аплодисментів та яскравих усмішок…

Усім настільки сподобалося свято, що по його завершенні до  студентського танцювального флешмобу приєдналось і керівництво університету, навіть сама Валентина Андріївна Русавська радо виконувала танцювальні па зі своїми студентами.

Контакти