Свято Весни в Університеті культури

Дата: 07.03.2018 | Рубрика: Новини

Прийшла довгоочікувана весна! Пора кохання, радості та незабутніх вражень. 8 березня, або Міжнародний жіночий день – свято Весни, Краси і Натхнення – у столичному виші завжди святкують по-особливому.

Цього разу усіх панночок при вході  в Університет чоловіки зустрічали яскравими весняними квітками – тюльпанами – і щирими вітаннями, а в холі головного корпусу для прекрасної половини студентського та професорсько-викладацького складу влаштували концерт.

Учасники та гості заходу робили світлини на яскравих та цікавих фотозонах, а симфонічний оркестр створював урочисту атмосферу веселими композиціями. Окрім того, організатори свята  Студентський парламент та Зірковий клуб лідерів Михайла Поплавського  привітали усіх жінок конкурсними і танцювальними номерами. Щирий сміх та овації прекрасної статі лунав з усіх-усюд, а сонячні усмішки осяювали весь університет.

Завершилося свято побажаннями міцного здоров’я, радості та безмежної любові від ведучих заходу! А велична і мінлива Весна в Університеті культури стартувала щемким очікуванням дива та бажанням продовжити яскраву і незабутню урочисту мить теплих спогадів про свято.