Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Ситуаційний менеджмент і лідерство

Дата: 15.05.2019 | Рубрика: Новини

На Кафедрі шоу-бізнесу Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу Університету культури відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Ситуаційний менеджмент і лідерство: теорія, історія, культура та мистецтво управління».

Тематичними напрямами конференції стали:

 1. Теорія та історія ситуаційного менеджменту
 2. Світова культура і мистецтво ситуаційного управління
 3. Лідерство і соціальний прогрес
 4. Лідерські якості та способи їх розвитку
 5. Культура, соціальна адекватність та відповідальність лідера
 6. Психолого-педагогічні технології формування харизматичних лідерів
 7. Лідерство і мистецтво ситуаційного управління в соціокультурній сфері.

На початку заходу заступник декана Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу Олександр Тадля представив до уваги присутніх Вісник серії «Менеджмент соціокультурної діяльності» Київського національного університету культури і мистецтв, у якому викладено статті професорсько-викладацького складу Кафедри шоу-бізнесу. Сертифікатами, які засвідчували що стаття надрукована у першому номері Вісника, були нагороджені: головний редактор Вісника, професор, доктор економічних наук Ярослав Мартинишин; заступник головного редактора, завідувач Кафедри шоу-бізнесу, кандидат мистецтвознавства, доцент Олена Хлистун; співавтори видання – доцент, кандидат економічних наук Єлена Коваленко; викладач Кафедри шоу-бізнесу Анастасія Букацелі; кандидат економічних наук, старший викладач кафедри шоу-бізнесу Аліна Грушина; завідувач Кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професор, кандидат історичних наук Валентина Русавська; заступник завідувача Кафедри готельно-ресторанного бізнесу з наукової роботи, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України Людмила Батченко; заступник завідувача Кафедри готельно-ресторанного бізнесу з навчальної роботи, викладач Лілія Гончар та інші.

«Дякуємо за те, що ви сьогодні тут ділитесь своїми думками. Для нас це дуже важливо. Ми хочемо прогресувати, іти вперед, змінювати цей світ і завдяки таким талановитим студентам, як ви, нам це вдається. Ми сьогодні входимо в історію», – зазначила Олена Хлистун.

На пленарному засіданні молоді вчені, а також досвідчені науковці представили цікаві доповіді на теми:

 • «Матриця команди управління подіями у соціокультурній сфері» – доцент, заслужений артист України Кирило Стеценко
 • «Фестивальна діяльність в Україні» – студент Віталій Ковальський

 • «Бути лідером – це означає завжди бути попереду» – студентка Валерія Артюх
 • «Корпоративна культура підприємства» – студентка Вікторія Трунова
 • «Музичні лейбли: світовий та український досвід» – студентка Рінна Шихабутдінова
 • «Звукове та світлове забезпечення проектів шоу-бізнесу» – студентка Марія Бобонич

 • «Розвиток музичної індустрії на регіональному рівні» – студентка Валерія Єсипчук
 • «SMM-менеджмент у шоу-бізнесі: становлення, мета, функції» – асистент Кафедри шоу-бізнесу Олександра Кондратюк
 • «Розвиток фестивального бізнесу в Україні» – студент Денис Куценко
 • «Розвиток і становлення індустрії дозвілля в Україні та світі» – студентка Вероніка Ємець.

По закінченні засідання між доповідачами та слухачами тривали цікаві та насичені дискусії. Кожен прагнув довести власну точку зору й надати оцінку актуальним явищам і подіям соціокультурного простору сучасності. Таким чином студенти разом з професорсько-викладацьким складом обговорили актуальні проблеми і завдання менеджменту у сфері ситуаційного менеджменту та лідерства.

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Ситуаційний менеджмент і лідерство: теорія, історія, культура та мистецтво управління» надала можливість молоді факультету спробувати себе у ролі справжніх науковців і дослідників. Тож ерудоване студентство розширило спектр своїх знань, визначивши перспективні напрямки власної соціокультурної діяльності.

Контакти