Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Театральний капусник

Дата: 15.09.2021 | Рубрика: Новини

Неординарності і креативу бути. Першокурсники факультету театру, кіно та естради відзначили урочисту посвяту, влаштувавши яскравий капусник.

На кожну творчу команду чекала надзвичайно хвилююча мить – перший вихід на сцену. Тож, заздалегідь підготувавши оригінальні мініатюри, студенти груп ТА-11, ТА-21 та ТР-31 представили цікаві і дещо комічні образи, захопивши увагу майстрів курсів, зіркових викладачів і творчих наставників, які завітали на захід.

Увагою та оваціями першокурсників потішили: художній керівник гр. ТА-11 Артем Позняк, викладач курсу Аліса Колпащикова; художній керівник гр. ТА-21 Володимир Нечепоренко, викладач курсу Ярослав Ланчак; художній керівник гр. ТР-31 Ірина Іващенко, викладач курсу Микола Юдов. Також до урочистості долучились педагоги старшокурсників: Остап Ступка, Яніна Бабченко, Марина Сорока, Олександр Матузко, Ахтем Сеітаблаєв, Марина Татаренко, Ярослав Ланчак, Тетяна Бойко, Євгенія Скрипник, Катерина Пивоварова, Петро Ільченко.

«Театральний капусник – це особлива подія для студентської молоді, бо саме такий формат дозволяє учасникам відверто зобразити у мініпостановках актуальні життєві ситуації через призму гумору і сатири», – розповіла заступник декана факультету театру, кіно та естради, викладач із майстерності актора Марина Сорока.

Усього за два тижні навчання майбутні актори та режисери створили малі театральні форми, вразивши талантом і прагненням до нових знань.

В інсценівках, піснях, віршах, танцювальних композиціях, що часто поєднувались в одному номері, молодь гостро кепкувала з кумедних обставин, до яких уже встигла потрапити під час навчання: це і пошук аудиторій, запам’ятовування назв дисциплін та імен педагогів, перші практичні заняття, проживання в гуртожитку і навіть вдалась до пародій на ректора та своїх майстрів курсу.

Не обійшлась урочиста посвята театралів без привітань від студентів 2-го курсу: вони презентували влучні жарти, комічні замальовки та імпровізації, іронізуючи на тему студентського життя.

За словами декана факультету Ірини Іващенко, першокурсники успішно впорались із творчим завданням і гідно пройшли посвяту у студенти. «Молодь факультету театру і кіно має виняткову перевагу навчатись у зіркових педагогів, фахівців-практиків, відомих акторів та режисерів, які, безперечно, сприятимуть професійному становленню і творчій реалізації студентів».

Зіркові викладачі відзначили перші успіхи молоді і побажали надалі натхнення, оптимізму, любові до обраної професії та участі у цікавих мистецьких проєктах.

Контакти