«TEATRALY ART FEST» для абітурієнтів 2020

Рубрика: Анонси

Кафедра режисури та майстерності актора факультету сценічного мистецтва запрошує абітурієнтів 2020 на «TEATRALY ART FEST».

Відбудеться театральний фестиваль 15 і 29 лютого. Початок – о 9:00.

Приїзди до нас і поринь у справжню театральну атмосферу з безліччю крутих майстер-класів, тренінгів, несподіванок і сюрпризів.

Але найголовніше – у виші тебе чекатимуть майстри курсів! Так-так, у нас тебе зустрінуть зірки та проведуть з тобою цілий день, а ще (читай уважно) саме на фестивалі ти зможеш розказати свою творчу програму та отримати сертифікат, що засвідчує твоє попереднє зарахування до Університету культури!!!

Невже це не найкрутіші новини цієї зими?!

Театрали підготували крутий конкурс, і ти точно не залишишся без подарунку!

Спробуй свої сили, використай такий шалений шанс.

Ми віримо в наших творчих абітурієнтів і завжди допоможемо запалити саме твою зірку.

Для участі обов’язково реєструйся за посиланням: https://forms.gle/xc3foVpntVoa65mm7