Тімур Мірошниченко: Найголовніше – віра в себе та прагнення успіху!

Дата: 12.10.2020 | Рубрика: Новини

Відомий телеведучий, шоумен, популярний медійник, брендвойс мистецьких проєктів, журналіст, коментатор, ведучий пісенного конкурсу «Євробачення», зірковий викладач, а від ціьогоріч і випускник-магістр Університету культури Тімур Мірошниченко нещодавно провів майстер-клас для першокурсників факультету кіно і телебачення.
Зустріч була мотиваційною, змістовною та насиченою, адже медійник поділився з молоддю фаховим досвідом з майстерності ведучого та тележурналістики.

Студентів приємно вразила можливість дізнатись про обраний фах зі слів професіонала своєї справи, практика і по-справжньому творчої особистості.
«Я радий, що ви обрали саме таку творчу професію, і сподіваюся, що це ваш осмислений крок. У багатьох існує стереотип, що телебачення – це легка справа. Насправді, все зовсім не так. Щоб стати успішним у медійній сфері, треба здійснити колосальну роботу над собою, вийти із зони комфорту, перемогти власну лінь та з кожним днем ставати кращою версією себе», – зазначив шоумен.
Тімур Мірошниченко, як довідались першокурсники, вивчав психологію та режисуру, не оминаючи у студентські роки і гру у «Клубі веселих та кмітливих». Здобуті знання і творчий досвід, допомогли майбутньому медійнику швидко опанувати телевізійний формат та легко імпровізувати під час ефірів.
«Я вважаю себе щасливчиком. Адже я нічого не робив для того, щоб потрапити у кадр, просто займався тим, що мені подобається, і доля мені усміхнулась. Я опинився у правильному місці в потрібний час».
Кар’єра шоумена розпочалась на UA: Першому, де він коментував пісенний конкурс Євробачення. Працював Тімур і в інформаційній програмі на «112 Україна». Утім зацікавленість розважальним проєктом у якийсь момент перемогла, й він став ведучим Дитячого конкурсу пісні Євробачення, а з згодом і Eurovision Song Contest. У 2019 році Тімур Мірошниченко змінив у програмі «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» Олександра Скічка, котрий долучився до політикуму.

Оригінальна манера ведучого вражати дотепами підкорила не одне серце глядача, бо не все, на його думку, має відбуватись за сценарієм. Тож упродовж майстер-класу Тімур Мірошниченко розповів молоді, як сподобатись аудиторії, захопити її увагу.
«Найголовніше – це природність, ніхто не хоче дивитися на штучно створені образи усміхнених, життєрадісних журналістів чи ведучих, які промовляють заздалегідь відточені тексти».
Основними якостями професійного тележурналіста, з точки зору медійника, є чітка подача інформації, збалансованість у процесі створення матеріалу та зацікавленість. До того ж, завжди потрібно бути готовим до непередбачуваних ситуацій, наприклад, техніка може підвести у будь-який момент.
Протягом зустрічі також прозвучали цікаві історії з медійного життя Тімура Мірошниченка, окремо йшла мова і про роботу над помилками.
«Дуже важливо проводити внутрішній самоаналіз, щоб передусім розуміти себе самого, помилки та працювати над їх вирішенням. А ще раджу вам кожен ранок починати з фізичних вправ для підтримання фізичної форми і розминки артикуляційного апарату. Друга звичка допоможе вам у майбутньому бути готовими до несподіваного інтерв’ю, під час якого потрібна чітка вимова».
Михайло Поплавський відзначив важливість проведення у виші фахових майстер-класів від зірок шоу-бізнесу, привітав Тімура Мірошниченка із здобуттям диплома магістра Університету культури, який вручив особисто, і поділився з першокурсниками власною формулою щастя.
«Емоційний інтелект із творчо-прикладним характером починає і виграє – це моя формула щастя! Будьте емоційними, дивіться з оптимізмом у майбутнє, тренуйте інтелект, реалізовуйте свої здорові творчі амбіції та український гонор. Не бійтесь виділятись із натовпу. Ідеальних людей не існує. Любіть себе, гордіться собою, цінуйте те, що маєте. Бажаю знайти свій зоряний шлях, стати багатими, популярними і головне – щасливими українцями!»

Завершуючи майстер-клас Тімур Мірошниченко наголосив, що обов’язково продовжить сумлінно працювати зі студентами, навчатиме їх бути природними, цікавими і дотепними, адже професійними ведучими і тележурналістами не народжуються, ними стають!
«Найголовніше у творчій професії – віра в себе, бажання самовдосконалюватись та прагнення успіху!»