Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

ТиШо- ТиШоу

Дата: 10.10.2018 | Рубрика: Новини

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу влаштував для молоді виступ «ТиШо- ТиШоу» популярних коміків: Андрія Соколова, Сергія Синеги, Антона Іванова та Михайла Денисова.

Концерт «ТиШо-ТиШоу» побудований на імпровізаційних ситуаціях, які для акторів вигадують ведучі або гості заходу. Кожен номер виконується без підготовки. Адже головна відмінність цього шоу від інших гумористичних програм – відсутність сценарію.

Студенти запропонували шоуменам розіграти ситуацію про подружню пару, якій заважають спати галасливі сусіди. Із цим завданням жартівники впоралися на всі 100 відсотків.

Далі гумористи показали номер, у якому вдаваний Енріке Іглесіас купував продукти в українському супермаркеті. В інсценізації взяли участь і студентки першого курсу.

Особливо сподобалась молоді імпровізація «Це репчик» про те, як один депутат вмовляє іншого піти купатись у Дніпрі. У той момент, коли ведучий говорив фразу «це репчик» один з учасників починав читати реп.

Коміки показали, як бути відкритими, залишатись собою та не боятись виглядати смішно. Завдяки їхньому виступу, молодь зрозуміла, що можна з легкістю адаптуватись до непередбачуваної ситуації, відповідно реагувати на неї та швидко приймати рішення.

На завершення яскравого та креативного заходу шоумени порадували студентів чудовим сюрпризом. Вони подарували квитки на свій виступ, який відбудеться 11 жовтня.

Контакти