Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

«Турист України»

Дата: 17.07.2017 | Рубрика: Новини

У Національному Ботанічному саду ім. М.М. Гришка (Сад В’юнів) з ініціативи компанії Visa, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, КБ «Приватбанк» та Асоціації «Національна Туристична Організація України» відбувся захід присвячений спільному проекту – Національній програмі лояльності «Турист України».

Метою Національної програми лояльності «Турист України» є розвиток внутрішнього туризму в Україні, покращення якості туристичних та ділових подорожей, створення вигідних, комфортних і цікавих пропозицій для мандрівників, а також анонсування всеукраїнського набору волонтерів для тестування унікального для України мобільного туристичного додатку «Турист України».

Програму презентував Іван Ліптуга, директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, продюсер Національної Туристичної Організації України. На початку відбулася панельна дискусія щодо сучасного стану і потенціалу розвитку внутрішнього туризму в Україні, учасниками якої стали представники ініціативних компаній, представники туристичного бізнесу та туристичної освіти, керівники готелів, ресторанів, музеїв, розважальних закладів, мас-медіа.

Під час заходу було оголошено всеукраїнський набір волонтерів, які отримають можливість одними з перших протестувати мобільний туристичний додаток, який надає користувачам численні привілеї, знижки та пропозиції від різногалузевих партнерів програми. Як зазначив Іван Ліптуга, до волонтерської програми залучено студентів із чотирьох найкращих університетів (для довідки: в Україні 118 вищих навчальних закладів, що готують фахівців з туризму), а саме Київського національного університету культури і мистецтв, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного торгівельно-економічного університету й Національного авіаційного університету. Від КНУКіМ для участі в заході були запрошені завідувач Кафедри міжнародного туризму Володимир Степанович Антоненко, заступник декана Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Христина Василівна Плецан та кращі студенти-туризмознавці Руслана Мегей і Вікторія Халіманенко.

Організація заходу була на самому високому рівні. Учасники мали можливість взяти участь у захопливих майстер-класах, а також насолодитися живою музикою в приємному професійному товаристві.

Програма «Турист України» – загальноукраїнський продукт, який на першому етапі буде запроваджено у чотирьох пілотних містах – Києві, Львові, Дніпрі та Одесі, а восени запрацює і в інших містах України. Партнерами програми є кафе та ресторани, магазини і бутики, клуби та бари, атракціони й розваги, музеї та галереї, готелі, театри та кіно, транспорт і перевезення. Будь-який подорожуючий матиме змогу завантажити мобільний додаток, за допомогою якого можна буде спланувати подорож до іншого міста, замовити квитки, забронювати готель або скористатися іншими туристичними послугами.

Робота із сайтом та мобільним додатком буде відбуватися у вигляді гри. Туристи, накопичуючи бали, зможуть під час розрахунків або геолокаційних чекінів отримувати бонуси та привілеї, а також підвищувати статуси. Передбачено три основні статуси і один додатковий: «Турист України», «Мандрівник України», «VIP мандрівник» і «Почесний мандрівник».

Зазначена програма є поєднанням інструменту народної дипломатії та сучасних технологій – платіжних, бронювальних і туристичних. Мобільний додаток базується на платіжній системі «Приват 24». В нього інтегровані продукти компанії Amadeus Ukraine, туроператора Join UP, а також світової платіжної системи Visa.

Від сьогодні у тестовому режимі запрацював інтернет-сайт Національної туристичної програми лояльності «Турист України». Сайт доступний за адресою https://touristua.com/.

Для участі в програмі необхідно встановити додаток (з сайту) та зареєструвати картку банку в своєму акаунті. Подорожуючи містами України, учасник програми накопичує бали та отримуй знижки, розраховуючись карткою в туристичних місцях. Чим більше балів – тим вищий статус Туриста України, тим більше привілеїв та призів від партнерів програми. Правила участі в тестуванні за адресою: https://touristua.com/rules.doc&embedded=true

 

Шановні студенти Київського національного університету культури і мистецтв!

Запрошуємо вас до участі у волонтерській програмі тестування мобільного додатку. Вам випала велика довіра бути першими з перших! Ваших коментарів і пропозицій чекають працівники Департаменту туризму та курортів й інші розробники першої в світі гри – мобільного додатку для подорожуючих.

Якщо Ви часто подорожуєте Україною, розраховуєтесь платіжною карткою і бажаєте отримувати знижки та бонуси – подавайте заявку на участь у тестуванні додатку «Турист України».

Запис за телефоном – (096) 90-22-903.

Контакти