Творча зустріч із Христею Венгринюк

Дата: 08.11.2018 | Рубрика: Новини

Пошук істини, любов, віру та сенс життя поєднала та оригінально втілила у своїй книзі «Народжуватися і помирати взутими» молода письменниця Христя Венгринюк. На презентацію цікавого видання завітали студенти Факультету інформаційної політики і кібербезпеки гр. КББ-45 разом зі своїм куратором Оленою Каракоз.

Модерував зустріч товариш і колега авторки, знаний сучасний письменник Любко Дереш.

У відвертій розмові з молоддю Христина поділилась своєю невигаданою історією, яку тримала в душі близько 7-ми років. Герої її оповідань щоразу втікають від реальності та прагнуть духовного зцілення. Отже літераторка зосередила увагу на різноманітних станах емоційної втечі від дійсності і занурення в себе, зокрема розповіла, як гармонізує її написання оригінальних текстів.

«Я намагалася проаналізувати постійний потяг до втечі: чому у 6 років я написала перший твір, чому потім захотіла до балетної школи, чому вдавалася до виснаження себе голодом і аскезою, чому спочатку була надмірна релігійність, а потім – надмірне заперечення…».

Як запевнив Любко Дереш, видання спрямоване більше на пошук себе, «певні релігійні, духовні пережиття» письменниці, і звісно, її бажання бути почутою і сприйнятою сучасною молоддю, що вдається зовсім небагатьом.

Завершуючи зустріч, Христя Венгринюк закликала студентів бути уважнішим один до одного, берегти себе та ділитися своїми переживаннями, адже кожна людина потребує підтримки і розуміння.