Творча зустріч із Мирославою Солов’яненко

Дата: 21.01.2021 | Рубрика: Новини

На факультеті музичного мистецтва відбувся онлайн-майстер-клас успішної випускниці Університету культури, заслуженої артистки України і канадської оперної діви Мирослави Солов’яненко.

Влаштувала захід за участі поважної гості з Канади творча команда лабораторії навчально-практичної підготовки факультету музичного мистецтва. Онлайн-зустріч була надзвичайно мотивуючою, понад 100 учасників, які долучились до спілкування з п. Мирославою, із цікавістю дізнались, як розвивається музична індустрія в Канаді, яке місце у творчості артистки займають українські народні пісні і твори українських композиторів, чи затребувані вони за кордоном, і взагалі – який музичний матеріал найбільше захоплює канадських та американських слухачів.

Із щирістю і теплом прозвучали від п. Мирослави слова подяки Університету культури та викладачам факультету музичного мистецтва, у яких вона навчалася, і її спогади про студентське життя. Також оперна діва розповіла про стрімку вокальну кар’єру, участь у Національній хоровій капелі «Думка», музичні проєкти, над якими працює в Канаді, та фільм з українськими піснями і отриманий для його створення грант від канадського уряду.

Уся зустріч супроводжувалася переглядом відеоуривків виступів п. Мирослави в музичних перформансах, які надзвичайно вразили суперзвуком, костюмами, професійністю команди як сценічної, так і менеджерської. Отже півтори години спілкування між Україною і Канадою були сповнені яскравих моментів, позитиву і головне – творчості, для якої не існує жодних кордонів.