Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Творча зустріч із співачкою ВUREMNA

Дата: 17.03.2023 | Рубрика: Новини

На кафедрі продюсування та шоу-бізнесу відбулася зустріч із випускницею «Майстерні шоу-бізнесу», педагогинею з вокалу, учасницею 12-го сезону талант-шоу «Голос», співачкою ВUREMNA (Наталією Бурик).

Розпочала захід Наталія проникливим виконанням авторської пісні, яку вирішила презентувати студентській молоді і педагогам університету культури.

Після презентації яскравої композиції співачка розповіла, як підготуватися до конкурсів, прокачати скіли і перетворити мрію в реальність.

Поділившись власним досвідом, артистка зазначила, що більшу частину свого життя вчилась вокалу самостійно і пройшла тернистий шлях, але не втрачала віру й дух, і згодом усе ж досягла своєї мети – потрапила на омріяне талант-шоу «Голос». Таким чином, довівши у першу чергу самій собі, що можливо все. За словами Наталії Бурик, потрібно не просто мріяти, а перетворювати мрію на ціль.

«Варто розуміти, що шоу не змінить вашого життя. Ви маєте докласти максимум зусиль, аби досягти успіху. Коли ви йдете на якийсь кастинг, поставте собі мету, визначтесь, якими ви будете, якими хотіли б запам’ятатись глядачеві, який посил нестимете, яке ваше завдання як артиста. І для чого взагалі вам цей проєкт», – зауважила гостя.

Випускниця майстерні шоу-бізнесу також наголосила, що виступи на сцені упродовж навчання в університеті культури пішли їй на користь, додали більше впевненості, удосконалили акторську майстерність і вміння триматися на сцені, розвинули артистичність.

«Із часом я почала ставитись до шоу спокійніше, розуміючи, що це просто дуже крутий етап мого життя, який би я хотіла з успіхом пройти, отримавши необхідний досвід. Брати участь у проєктах потрібно, щоб прокачати себе, досягти певної мети.

До шоу ви повинні бути готові, бо, можливо, на вас чекають якісь каверзні запитання або ж вас можуть провокувати на щось, намагатись втягнути в якийсь конфлікт.

Вірте в себе, вдосконалюйте свої сильні сторони. Але знайте і негативні, ставтесь до критики спокійно, прийміть і полюбіть власну індивідуальність. Повинен бути постійний розвиток і пошук себе».

На питання від молоді, як після кожної невдалої спроби знаходити в собі сили і йти далі, Н. Бурик відповіла, що іноді творча невдача мотивує, яким би парадоксальним це не здавалось. Попри труднощі все одно варто постійно пробувати. Або ж, ймовірно, зараз не час, і треба трішки повчитись, спробувати себе в чомусь іншому, і потім із тим багажем стартувати знову.

Розповіла артистка й про метод самонавіювання, що існує в психології. Це допомагало їй менше нервувати перед виступами на сцені, коли вона переконувала себе, що все неодмінно буде добре, та перелічувала свої сильні сторони.

Стосовно вокальної техніки Наталія розповіла, що спочатку слухає пісню, а потім відтворює. Головне – практика. «Робіть вокальні вправи і обов’язково з’єднуйте їх у пісні».

Аби не вигорати, адже всі творчі люди з часом зіштовхуються з цим, необхідно періодично перемикати себе на щось нове, знаходити нові методи релаксації.

Насамкінець співачка поділилась зі студентами своїми мріями та цілями: «Моя мрія – це свобода внутрішня і зовнішня, можливість самовиражатись і робити те, що хочеш, кайфувати від життя.

Мені цікаво просувати свою музику, а не бути суперпопулярною. Я обожнюю працювати на студії, креативити, шукати нове звучання.

Щодо цілей, я на етапі короткотривалих – працюю над випуском нових пісень».

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року