Творча зустріч із телеведучою News One

Дата: 13.03.2019 | Рубрика: Новини

На Факультеті івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу продовжуються творчі зустрічі з успішними особистостями, які є взірцем професіоналізму для студентської молоді вишу.

Сьогодні відбулось пізнавальне спілкування студентів з Оленою Кирик – журналісткою, телеведучою прямих ефірів та авторського проекту «Особиста територія» на телеканалі News One.

До цього Олена вдало реалізувала себе як ведуча-редактор новин на провідних радіостанціях країни та журналіст на телеканалах «Ера», «Тоніс» і «Україна».

Упродовж зустрічі зіркова гостя розповіла про прямі ефіри, а також надала студентам поради щодо професійного самовдосконалення.

«Як майбутнім менеджерам я можу вам дати пораду. Якщо ви не знаєте, що продати найдорожче – продавайте прямі ефіри.

Змонтоване відео не має такої цінності, як відзняте наживо. Навіть декілька хвилин запису у LIVE-режимі можуть кардинально змінити сенс події, а діалоги мають зовсім іншу емоційну тональність і викликають довіру у глядачів».

Молодь неабияк зацікавило, як справжній професіонал має вести себе під час непередбачуваних ситуацій.

«Форс-мажори є завжди. Ваше завдання – бути до них готовими. Ви заздалегідь маєте знати, що говорити, робити і як виглядати в кадрі.

Енергетика, з якою ви працюєте, завжди передається людям, котрі вас бачать. Будьте завжди впевнені у тому, що ви робите, і все буде добре!» – зазначила телеведуча.

Також гостя виділила найголовніші якості, якими повинна бути наділена успішна творча особистість:

• самоорганізація
  • стійкість нервової системи
  • зосередженість
  • лідерство.

Після чого пані Олена підкреслила, що майбутнє журналістики за відеогазетами та Інтернетом, тому що наразі тільки на Інтернет-платформі існує конкуренція якісного контенту, яку телебачення, на жаль, втрачає.

Упродовж спілкування успішна телеведуча поділилась із талановитою молоддю своїми планами на майбутнє і зазначила: «Мені завжди цікаво вчитись новому. Коли я матиму більше часу, то планую створити особистий блог про звичайних людей, які досягли успіху, але залишились невідомими».

Наприкінці майстер-класу Олена Кирик побажала молоді радіти дрібницям, постійно самовдосконалюватись і впевнено йти до своєї мети!