Грандіозний концерт до Дня знань

Щороку новий навчальний рік у Київському національному університеті культури і мистецтв розпочинається неперевершеним гранд-шоу. Так із новим запалом і творчою енергією студенти святкують День знань.

_MG_0074

Запалюють студентську публіку драйвом виступи студентів, аспірантів, випускників, викладачів Київського національного університету культури і мистецтв та зірок української естради: Ірини Білик, Віталія Козловського, братів Борисенок, Тетяни Царик, Олександра Лещенка, Анатолія Матвійчука, Андрія Князя, Міки Ньютон, Влада Ями, Гайтани, Наталії Бучинської, Alosha, Петра Чорного, Алли Кудлай, Катерини Бужинської, Інеш, Івана Никитюка, Шаніс, Андрія Іщенка, Володимира Рибчука, Тараса Постнікова, Наталії Валевської, Олександра Юхимчука, Сергія Мироненка, Петра Дмитриченка, Олексія Матіаса,  гуртів «Друга ріка», «Юркеш», «Рвані міхи», «Антитіла»,  «ДіО. Фільми», «Реал О», «Ділайс», «Інді»….

Email: abiturient_knukim@ukr.net