«Міжнародний фестиваль дизайну та реклами»

Міжнародний фестиваль дизайну та реклами започаткований у 2008 році Національним університетом культури і мистецтв. Це конкурсно-освітній захід, що об’єднує творчі здобутки студентів з різних країн світу, що навчаються за напрямом підготовки «Дизайн», спеціалізацій «Дизайн одягу», «Графічний дизайн і реклама», «Дизайн середовища» (інтер’єру, ландшафту).

Головною метою фестивалю є розкриття творчого потенціалу майбутніх дизайнерів.

До журі фестивалю залучені провідні майстри України, Польщі, Росії, Бельгії, Франції, Норвегії в сфері дизайну одягу, інтер’єру, ландшафту, графіки, реклами та поліграфії. Гран-прі за кращий проект з кожної спеціалізації – стажування у відомих європейських дизайнерів.

H87C7704

У рамках фестивалю проходять майстер-класи, науково-практичні конференції всесвітньо відомих дизайнерів та майстрів мистецтв –Крестофа Лебо, Віктора Анісімова, Оксани Караванської, Олега Пінчука, Сергія Пояркова.

За словами ректора КНУКіМ Михайла Поплавського, Міжнародний фестиваль дизайну та реклами – це масштабний захід, покликаний продемонструвати потенціал української талановитої молоді, допомогти відчути себе повноправним учасником культурного життя.

H87C7537

Фестиваль є прекрасною нагодою для молодих дизайнерів отримати серйозні та глибокі враження, стати свідками художніх відкриттів, обмінятися досвідом, і, врешті решт, реалізувати себе в майбутній професії.