Шевченківський вечір «Ми діти твої, Україно!»

Київський національний університет культури і мистецтв традиційно щороку відзначає День народження поета, символа української нації Тараса Григоровича Шевченка концертною програмою «Ми діти твої, Україно!».

H87C5754

Свою любов і шану до Кобзаря талановиті студенти, випускники та викладачі Університету культури висловили піснями, музичними та хореографічними композиціями, у які вклали всю душу і серце.

Ідейний натхненник вечорів Михайло Поплавський втілив неординарний режисерський задум інтерпретації творчості національного генія. Йому як режисеру-постановнику майстерно вдалося не тільки зберегти самобутній колорит творчості українського класика, передати глибину патріотичного пориву поета, а й надати сучасного звучання.

H87C5806

Шевченківські вечори, які організовує КНУКіМ щороку стають знаковою мистецькою подією в державі, символічним днем патріотизму та духовного єднання всіх поколінь.

Email: abiturient_knukim@ukr.net