Всеукраїнський телевізійний дитячий конкурс «Крок до зірок»

Всеукраїнський телевізійний дитячий конкурс «Крок до зірок» – спільний проект Київського національного університету культури і мистецтв, Міжнародного благодійного фонду «Обдаровані діти України» та Першого національного телеканалу. Його засновником і генеральним продюсером є Михайло Поплавський. Це єдиний в Україні безкоштовний дитячий конкурс, який збирає дітвору навіть з найвіддаленіших куточків країни. Відтак за роки існування проект набув великого соціального значення.

IMG_0043

На сьогодні в конкурсі вже взяли участь майже 40 000 дітей: вокалістів і танцюристів…

IMG_7828

Конкурс привернув увагу мільйонів глядачів своєю масштабністю та видовищністю. Він здобув міжнародне визнання і безліч нагород на дитячих конкурсах і фестивалях в Америці, Фінляндії, Польщі, Італії, Болгарії.

Переможців конкурсу визначає професійне журі, у складі якого – найвідоміші діячі культури та мистецтв України.

З кожним роком рамки проекту стають дедалі масштабнішими, з’являються нові ідеї. Організатори конкурсу на чолі з Михайлом Михайловичем Поплавським презентували спільний проект з «Junior Evrovision» – song contest 2012». Переможець «Кроку…» представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2012.

H87C7216

Керівництво творчого змагання опікується долею своїх переможців і в подальшому: Київський національний університет культури і мистецтв запрошує їх до себе на навчання. Для багатьох талановитих дітей це шанс здобути престижну вищу освіту. Сьогодні в університеті на пільгових умовах навчаються понад 200 учасників конкурсу.

За словами Михайла Поплавського, основна мета конкурсу – вселити віру, жагу до перемоги в серця наших дітей,привернути увагу меценатів, спонсорів та людей доброї волі до обдарованої молоді.

H87C7635

Такі проекти як «Крок до зірок» – це інвестиції в майбутнє нашої держави. Вже через кілька років наші переможці представлятимуть творчу еліту України.

Офіційний сайт: www.krokdozirok.com