Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

ТВОРЧІ УСПІХИ = СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ!

Дата: 14.02.2018 | Рубрика: Новини

Молодь творчих спеціалізацій є успішною і в спорті. Так студент 4-го курсу Факультету музичного мистецтва групи ТДУ-74н Андрій Мартиневич, який нещодавно став дипломантом Всеукраїнського конкурсу духових інструментів імені В.М. Старченка (м. Рівне), здобув почесне спортивне звання «Майстер спорту України».

На початку жовтня 2017 року в місті Києві пройшов Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ. Андрій Мартиневич брав участь у ваговій категорії – 82,5 кг у вправі «підйом штанги на біцепс» та змагався з одинадцятьма суперниками. Лідируючи в напруженій боротьбі, він став срібним призером Кубку України та виконав норматив, який дав право на присвоєння звання «Майстер Спорту України» з пауерліфтингу.

Для досягнення такого результату Андрій Мартиневич займався систематично пауерліфтингом майже 5 років, 3-4 рази на тиждень. Антропометричні показники біцепсів правої та лівої руки Андрія дорівнюють 43 см. Зараз студент готується до Відкритого чемпіонату України – 2018 для отримання кваліфікації на участь у Чемпіонаті Світу за версією GPA/IPO – 2018 з пауерліфтингу та окремих вправ, який буде проводитись 23-25 листопада.

Голова Спортивного клубу Університету культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Наталія Батєєва пишається успіхами Андрія і бажає йому нових звершень та перемог у навчанні й великому спорті.

Контакти