Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Університет культури – це освітній бренд!

Дата: 17.02.2018 | Рубрика: Новини

До Університету культури у День відкритих дверей завітала творча молодь із Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Полтавської, Житомирської, Волинської, Одеської, Кіровоградської, Сумської, Харківської, Черкаської, областей, а також Львова, Кам’янця-Подільського та Запоріжжя.

Школярі одразу поринули у творчу атмосферу вишу. У головному холі університету лунала гучна драйвова музика, а щирий сміх було чутно навіть за межами навчального закладу.

Вступників чекала інформативна екскурсія, на яку вони вирушили одразу після смачного сніданку у студентському кафе «Титанік».

Спочатку абітурієнти відвідали Факультет економіки, права та інформаційних технологій, який здійснює підготовку за такими напрямами: «Комп’ютерні науки», «Правознавство» та «Економіка».

Студенти факультету поєднують ґрунтовні теоретичні знання із практичною підготовкою під час стажування у провідних компаніях і установах країни: Національний банк України; Кабінет Міністрів України; Верховна Рада України; Конституційний суд України; міжнародна страхова компанія ТОВ «Євролайф-Україна ЛТД»; лідер на ринку аутсорсингу у сфері ІТ – компанія «Luxoft Ukraine»; світовий лідер з виробництва всіх видів комп’ютерів і програмного забезпечення International Business Machines Corporation (IBM); IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів «GlobalLogic Ukraine»; міжнародна компанія у сфері розроблення програмного забезпечення та автоматизації бізнес-процесів, що входить у десятку найбільших вітчизняних аутсорсерів – Miratech.

ФЕПІТівці постійно беруть участь у семінарах, круглих столах, IT-форумах, конференціях, вебінарах, а також відвідують лекції та майстер-класи кращих IT-спеціалістів, фінансових аналітиків, економістів, адвокатів і юрисконсультів країни.

Нещодавно на базі факультету відбувся круглий стіл на тему «Роль освіти у самореалізації сучасної особистості». Тематичними напрямами обговорення були:

  • STEM-освіта
  • Студентське самоврядування як основа університетської доброчесності
  • Реформування напрямів управління освітою
  • Сучасна освіта: проблеми та перспективи
  • Потреба конструктивного діалогу ЗВО та роботодавців з метою якісної підготовки фахівців.

Варто зазначити, що Університет культури – учасник міжнародної організації International Federation for Information Processing (IFIP), міжнародної програми European Computer Driving Licence (ECDL) та Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Інформатики».

Дізнавшись багато цікавої інформації про ФЕПІТ, молодь побувала в сучасних мультимедійних аудиторіях та інноваційних фахових лабораторіях факультетів дизайну і реклами; журналістики і міжнародних відносин; кіно і телебачення; режисури та шоу-бізнесу; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; музичного мистецтва; хореографічного мистецтва; культурології, де викладачі вишу розповіли про престижність спеціальностей, перелік конкурсних предметів для складання ЗНО та перспективи працевлаштування.

До речі, щосуботи в Університеті культури проходять творчі заліки і консультації для абітурієнтів, які віддають перевагу мистецьким спеціалізаціям. Із 10:00 до 16:00 майбутні pr-ники, журналісти, телеведучі, режисери, фотохудожники, актори мають можливість завчасно познайомитись із майстрами курсів, видатними митцями-практиками, та отримати їхню фахову оцінку, представивши власний талант відповідно до програм творчих заліків.

Окрім структури навчального процесу, вступники дізнались і про насичене студентське життя та самоврядування. Інтереси молоді у виші представляють Студентський парламент, Студентський профком, «Зірковий клуб лідерів Михайла Поплавського», які не тільки здійснюють взаємозв’язок між студентами і викладачами, але й організовують змістовне та цікаве дозвілля, тематичні заходи, свята і наукові конференції.

Кульмінацією та найяскравішим моментом Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.

 «Університет культури – це освітній бренд, який входить у п’ятірку лідерів культурно-мистецьких вищих навчальних закладів Європи. Саме тут ви зможете реалізувати свої здорові творчі амбіції і отримати два дипломи – український та європейський.

Вибір професії – це початок шляху до успіху, а вища освіта – це гарантія вашої кар’єри!

Університету потрібні активні, талановиті, креативні студенти з емоційним інтелектом із творчо-прикладним характером.

Щоб стати успішним, потрібні три речі: кураж, енергія і бажання працювати. Вірте в себе! Атакуйте життя!

Ваша доля – у ваших руках. Ви є режисерами свого життя!» – наголосив Михайло Поплавський і акцентував увагу молоді на формуванні особистісного іміджу, активності та самопросуванні у соцмережах, творчому  самовдосконаленні.

Школярі зарядились шаленою енергетикою Дня відкритих дверей і відзначили, що Університет культури – це виш, в якому вони прагнуть навчатись і реалізувати свої мрії, а в майбутньому – стати успішними лідерами.

Львів’янка Марта Стефанишин планує опанувати в Університеті культури одразу дві спеціалізації – «Економіка» та «Актор театру і кіно»! «Який напрям переважить, я ще не знаю, але чому б не стати професійним економістом?! Утім мене настільки вабить сцена, гра акторів, мистецтво перевтілення, що я прокидаюсь із думкою про театр!» – зазначає абітурієнтка.

Анастасія Силка із Володимира-Волинського цього року завершує навчання у коледжі за спеціальністю «Діловодство» і хоче здобувати вищу освіту у столиці: «Мені дуже імпонує атмосфера Університету культури. Побувавши у виші, я на 100% переконалась, що навчатимусь саме тут! Професійні викладачі, цікаві лекції та майстер-класи! Цього року я  буду вступати на Факультет культурології – спеціалізацію «Документознавець, менеджер органів державної влади та управління»!».

А от її одногрупник Артем Бондаренко вирішив продовжити навчання за іншим напрямом. До Університету культури він приїхав, щоб детально довідатись про спеціальності Факультету журналістики і міжнародних відносин, а зокрема авторський курс Михайла Поплавського «Акули PR». Його захопленню не було меж, коли на сцену вийшла студентка цього курсу, а також головна героїня молодіжного телесеріалу «Школа» Ірина Кудашова, яка розповіла присутнім про власну творчу реалізацію і яскраве студентське життя в Університеті культури. «Вступайте до богемного вишу! Цей вищий навчальний заклад для талановитої молоді, тобто для вас. В Університеті культури – найкрутіші викладачі! Я бажаю вам натхнення, успішно скласти ЗНО і стати зірковими студентами вишу!».

Контакти