Університет культури – це стиль життя!

Дата: 13.04.2018 | Рубрика: Новини

Університет культури – це успішний виш з потужним професорсько-викладацьким складом, сучасною матеріально-технічною базою та надзвичайно творчими і талановитими студентами. Впевнитись у цьому й обрати спеціалізацію до душі приїздили абітурієнти із Хмельницької, Чернігівської і Житомирської областей.

Амбітні вступники, познайомившись із привітними представницями штабу «Абітурієнт 2018», пройшли швидку реєстрацію та попрямували на сніданок до студентського кафе.

Далі під час цікавої екскурсії молодь робила яскраві світлини в інноваційних аудиторіях і творчих лабораторіях факультетів режисури і шоу-бізнесу; соціокультурної діяльності; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; хореографічного мистецтва; економіки, права та ІТ; журналістики і міжнародних відносин; музичного мистецтва; дизайну і реклами; кіно і телебачення.

В усіх навчальних підрозділах гостей зустрічали професіонали своєї справи – професори і викладачі факультетів та розповідали про фахові дисципліни, цікаве проходження практики, програми обміну та перспективи працевлаштування.

До речі, Університет культури співпрацює із провідними вищими навчальними закладами ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини і Франції. Тож абітурієнтам було цікаво дізнатись, що студенти вишу мають унікальну можливість навчатися за сучасною освітньою програмою «Подвійний диплом» і отримати одразу два дипломи – український та європейський.

Особливу увагу абітурієнтів привернув Факультет музичного мистецтва, на якому здобувають вищу освіту за такими спеціалізаціями:

– Артист-вокаліст естрадного співу

– Керівник народного хору, артист, викладач

– Керівник академічного хочу, артист, викладач

– Керівник капели бандуристів, артист, викладач

– Керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач.

Важливою складовою навчального процесу на ФММ є цікаві майстер-класи відомих музикантів, вокалістів і композиторів: народного артиста України, відомого українського скрипаля Анатолія Баженова; диригента та народного артиста України, Святослава Литвиненка; видатної української композиторки, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Лесі Дичко; учасниць етно-хаос-гурту «ДахаБраха»; заслуженого артиста України Георгія Черненка; вокаліста, лідера гурту «The Doox», учасника гурту «Хорея Козацька» та ансамблю іспанської стародавньої музики «Тараб Андалусі» Максима Бережнюка; скрипаля, інструменталіста, засновника гурту «PapaDuke» Василя Попадюка; зірки світової оперної сцени, солістки «Aalto Theater» в Німеччині Ольги Микитенко; Емми Кірбкі, англійської співачки (сопрано); майстра художнього слова, народного артиста України, Анатолія Паламаренка; музикантів українського рок-гурту «BAHROMA»; американської композиторки і співачки Мередіт Монк; трубача оркестру «Capella Cracoviensis» Томаша Слюсарчика.

Уже з першого курсу студенти Факультету музичного мистецтва розпочинають свою кар’єрну діяльність і втілюють власні проекти під керівництвом наставників-викладачів. Так у Київському міському будинку вчителя відбулось свято народної музики – звітний концерт за 2017-18 роки, який підготувала секція народного і академічного (струнного) оркестрово-інструментального мистецтва Кафедри фольклористики, бандури та інструментального мистецтва. Також зовсім нещодавно на ФММ відбувся мистецький захід, присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру та звітний концерт капели бандуристів й солістів-вокалістів «СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ!». А зіркові студенти факультету, учасники гурту «Groove Street Brass Band», представили свій талант у новому проекті телеканалу СТБ «Вечір з Наталією Гаріповою».

Кульмінаційним моментом Дня відкритих дверей стала зустріч із творчим наставником усіх студентів Університету культури Михайлом Поплавським.

«Університет культури – це освітній бренд, який входить у п’ятірку лідерів культурно-мистецьких вищих навчальних закладів Європи. Саме тут ви зможете реалізувати свої здорові творчі амбіції.

Обирайте не виш, а улюблену професію, яка буде приносити вам задоволення.

Щоб стати успішним, потрібні три речі: енергія, кураж і бажання працювати.

Будьте активними, амбітними та цілеспрямованими. Ніколи не здавайтесь і «йдіть навпростець – від сердець до сердець».

За вами майбутнє України!» – сказав Михайло Поплавський.

По закінченні змістовної екскурсії вступники фотографувались із Михайлом Поплавським, ділились думками щодо обраних професій і зазначали, що Університет культури – це надзвичайна атмосфера творчості, драйву і позитиву!