Університет культури: Вдалий старт у професійне майбутнє

Дата: 13.03.2018 | Рубрика: Новини

Яку професію обрати?! Питання, яке все частіше турбує українських школярів. Журналістика, дизайн, хореографія, музика, ІТ, сценічне мистецтво, економіка, право, туризм, готельно-ресторанна справа – різноманітність і престижність спеціальностей в Університеті культури вражає, але якій віддати перевагу? Детальніше дізнатись про освітні напрями до вишу приїжджають тисячі абітурієнтів з різних куточків України. Сьогодні на День відкритих дверей завітали школярі із Фастівського району Київської області.

В очікуванні нових вражень зацікавлені абітурієнти пройшли експрес-реєстрацію, познайомились із представниками штабу «Абітурієнт 2018» та вирушили знайомитись із структурними підрозділами університету.

Провідні фахівці-практики факультетів дизайну і реклами; хореографічного мистецтва; журналістики і міжнародних відносин; режисури і шоу-бізнесу; музичного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; економіки, права та ІТ; кіно і телебачення; культурології розповіли вступникам про спеціалізації, ознайомчу та навчально-виробничу практики студентів, освітні програми за європейськими стандартами, правила прийому та умови вступу, а також надали корисні поради щодо успішного складання творчих заліків і конкурсів.

Особливу увагу молоді привернув Факультет журналістики і міжнародних відносин, зокрема, навчання за престижною спеціальністю «Міжнародні відносини». Школярі довідались, що цьогоріч до приймальної комісії потрібно подавати такі сертифікати: українська мова і література; іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); на вибір – історія України або математика.

Важливою складовою навчального процесу на ФЖіМВ є професійно-практична підготовка. Студенти набувають фахових знань під час участі у міжнародних конференціях («Модель ООН», «Україна і світ»), відвідин тематичних зустрічей і майстер-класів (експерта з етикету, президента «Etiquette School» Наталії Адаменко; Міністра-Радника, заступника голови дипломатичної місії Посольства Японії в Україні, пана Мічіо Харади; члена Академії американських поетів, автора унікальних методик з вивчення англійської мови Джеремі Вілсона; Повноважного посла Індії в Україні пана Маноджа Кумара Бхарті), участі в українських проектах («Нас єднає Шевченкове слово», де були присутні представники посольств різних країн світу: Надзвичайний і Повноважний посол республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, Надзвичайний і Повноважний посол держави Палестина в Україні Доктор Мохаммед Кассем Аль-Асаада, Надзвичайний і Повноважний посол республіки Польща в Україні Ян Пєкло, заступник Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Словенія в Україні пані Матея Крачун) та пізнавальних лекціях («Період Мейдзі в Японії»).

По завершенні навчання студенти-міжнародники працюють у департаментах, управліннях та відділах Міністерства закордонних справ України, Міністерства інфраструктури України та Міністерства культури України, апараті Ради національної безпеки та оборони України (РНБОУ), аналітичних центрах державного й недержавного підпорядкування, діяльність яких пов’язана із забезпеченням зовнішньої політики країни у різноманітних сферах міжнародних відносин (Державний інститут розвитку сім’ї та молоді, Торгово-промислова палата України, Товариство зв’язків з українцями за межами України).

Упродовж екскурсії абітурієнти познайомились і зі студентами, які розповіли про насичене дозвілля і різноманіття спортивних секцій. Наймасштабнішими заходами вишу є урочиста посвята у першокурсники, День студента, Halloween, День народження Університету культури, Масляна, обрання Міс та Містера факультетів і вишу.

До речі, саме зараз набуває популярності проект «Міс і Містер 2018». На кожному факультеті вже відбулись кастинги з відбору найкращих пар, які зовсім скоро будуть виборювати першість на здобуття поважних титулів.

Бурхливі емоції супроводжували школярів протягом усієї екскурсії вишем, але найцікавішою для молоді була зустріч із Михайлом Поплавським.

Під час теплої розмови він надав добрі батьківські поради, розкривав власні секрети успіху та відповідав на запитання вступників.

«Університет культури – це творча атмосфера, потужний професорсько-викладацький склад і щасливі студенти. Саме на філософії позитиву та оптимізму побудовано навчання у виші.

Ви маєте прагнути здобути вищу освіту. Це забезпечить вам вдалий старт у професійне майбутнє. Якщо ви харизматичні, амбіційні та наполегливі, ви обов’язково досягнете успіху.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Пам’ятайте, ваша доля у ваших руках.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та мирного неба. Успішні українці – успішна Україна!».

Після приємної зустрічі та цікавої екскурсії абітурієнти зазначили, що під час Дня відкритих дверей вони повністю поринули у творчу атмосферу вишу, дізнались всю важливу для себе інформацію, яка допомогла їм зробити важливий вибір.