Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Урочиста посвята майбутніх дипломатів та фахівців із кібербезпеки

Дата: 27.09.2021 | Рубрика: Новини

Традиційно щороку в університеті культури на кожному з факультетів влаштовують для першого курсу урочисту посвяту у професію з цікавими конкурсами, розвагами та інтелектуальними іграми. Майбутні фахівці мають можливість проявити свої творчі здібності, ерудованість, креативність, вміння імпровізувати і довести, що вони гідні почесного звання студентів.

Днями відзначили посвяту першокурсники кафедр міжнародних відносин, кібербезпеки та інформаційно-аналітичної діяльності вишу. Кожна група з ентузіазмом підійшла до поставлених завдань та підготувала креативні номери-знайомства. Першокурсники зарекомендували себе як неординарні та цікаві особистості, яким не склало труднощів пройти перші випробування з успіхом.

На урочистому заході були присутні вже улюблені наставники молоді, які навчатимуть їх та передаватимуть цінний досвід: декан факультету PR, журналістики, кібербезпеки та міжнародних відносин, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Ігор Парфенюк; завідувач кафедри міжнародних відносин, доктор політичних наук, проректор Інна Костиря; заступник декана факультету PR, журналістики, кібербезпеки та міжнародних відносин, кандидат історичних наук, доцент Олена Каракоз; доцент, викладач історії дипломатії, виконавчий директор турніру «Diplomatic Golf for Good» і куратор міжнародників Марина Шевченко; заступник завідувача кафедри міжнародних відносин, кандидат історичних наук, доцент Володимир Наконечний; заступник декана факультету PR, журналістики, кібербезпеки та міжнародних відносин, куратор 2-го курсу Тарас Лисенко. Ментори побажали молоді наснаги, плідного навчання, самовдосконалення та успішного професійного майбутнього. Адже в університеті культури її точно чекають найкращі роки навчання та зіркове майбутнє.

Ну і яка ж посвята без виголошення клятви першокурсників?! Молодь пообіцяла сумлінно здобувати знання, не відступати перед труднощами, відстоювати честь університету, бути галантними, як французи, веселими, як італійці, серйозними, як британці, економними, як японці, і багатими, як американці, й головне – цілеспрямованими та активними студентами університету культури.

Особливим моментом для першокурсників стало вручення студентського квитка – яскравого символа початку нових відкриттів за обраною спеціалізацією.

Михайло Поплавський привітав молодь зі святом і побажав їй атакувати життя, реалізовувати здорові творчі амбіції по максимуму та, як би важко не було, ніколи не відступати перед труднощами і йти тільки вперед до перемог! Також М. Поплавський зробив ще один сюрприз студентам – святковий торт.

Під гімн університету культури студенти разом з викладачами, одногрупниками і Михайлом Поплавським ласували смачним тортом та робили пам’ятні фото на згадку про один з найважливіших днів у їхньому житті.