Валеріан Макацарія про культурні коди народів

18 травня Факультет економіки, права та інформаційних технологій запрошує на майстер-клас Валеріана Макацарія – засновника найкращого у світі закладу вищої освіти для підприємців University of Art & Innovation (Art Business Academy / global educational institution).

Початок о 10:40, ауд. 411 (центральний корпус Університету культури).

Під час зустрічі Валеріан Макацарія розкриє зміст «культурних кодів» різних народів світу. Він розповість, як виміряти культурні коди і за ними робити висновки про особливості теперішнього стану культури. А також, як зміни в культурних кодах призводять до змін в політиці, економіці і культурному житті нації.

Особливу увагу упродовж майстер-класу спікер приділить впливу культурних кодів народів на творчість і підприємництво як основним драйверам модернізаційного прориву.