Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

ВІДНОСИНИ УКРАЇНА ТА РЕСПУБЛІКА КОРЕЯ: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ В ГЛОБАЛЬНОМУ СВІТІ

Дата: 23.09.2021 | Рубрика: Новини

У рамках авторського курсу «Лідерство» Інни Костирі, доктора політичних наук, професорки, завідувача кафедри міжнародних відносин, проректора з міжнародного співробітництва Університету культури, продовжуються фахові зустрічі з очільниками та представниками дипломатичних установ і відомств різних країн світу.

Сьогодні студенти та професорсько-викладацькі колективи кафедр міжнародних відносин й інформаційно-аналітичної діяльності Університету культури вітали Пана Кіма Хьонга Те, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні і Молдові за сумісництвом, та Пані Міран Кім, дружину пана Посла. На зустрічі були присутніми пан Хьон-У КІМ, перекладач пана Посла, та пані Сурьон КВАК, референт пана Посла.

Також вітали поважних гостей у мистецькому виші пан Володимир Пилипів, ректор Університету культури, пані Оксана Білецька, очільниця Департаменту міжнародного співробітництва, та пан Володимир Наконечний, заступник завідувачки кафедри міжнародних відносин.

Зазначимо, що дружні відносини між Університетом культури та Посольством Республіки Корея в Україні було започатковано під час візиту пана Лі Янг Гу, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні та Молдові (2016-2019 рр.), вслід за чим кафедра міжнародних відносин і Департамент міжнародного співробітництва приймали в гостях делегацію студентів із Південної Кореї. Студенти обох країн подискутували за круглим столом, обговорили культуру, традиції і навчальний процес Південної Кореї та України. Відбувся культурний обмін і налагодження міжнародних зв`язків на практиці як запорука виховання успішних дипломатів.

Під час нинішньої зустрічі сторони розглянули актуальні питання поглиблення міжнародного співробітництва між Університетом культури та провідними освітніми закладами Республіки Кореї, поспілкувались щодо академічного обміну студентів, а також домовилися про посилення роботи із дипломатичним представництвом в місті Києві з метою реалізації спільних культурних та освітніх проєктів, що сприятимуть зміцненню двосторонніх відносин між Україною та Республікою Корея.

Після робочої зустрічі з питань міжнародного співробітництва, представники професорсько-викладацького колективу кафедри та студенти, майбутні дипломати і фахівці із кібербезпеки й інформаційного забезпечення міжнародної діяльності, отримали надзвичайну нагоду послухати лекцію пана Кіма Хьонга Те щодо перспектив співпраці між обома країнами в умовах глобального світу. Аудиторія мала змогу насолодитися співучістю корейської мови та високим професійним рівнем пана Хьон-У КІМА, який перекладав виступ пана Амбасадора українською мовою.

У привітанні пан Надзвичайний і Повноважний Посол подякував пані Інні Костирі за запрошення та зазначив, що для нього є великою честю відвідати сьогодні Університет культури, який відіграє провідну роль в підготовці та вихованні талантів у сфері культури і мистецтва України.

«Минуло не більше трьох місяців, як я прибув до України, але мені вже відомо, що вона має надзвичайно високий рівень культури та високі мистецьки стандарти. Культура і мистецтво є сукупним результатом та концентрованим втіленням історії, традицій, звичаїв і способу мислення її народу та нації. Хоча Корея та Україна географічно віддалені одна від одної, спільним для них є те, що вони мають надзвичайну здатність силою волі та духу долати численні історичні випробування і труднощі, а також здатні сублімувати їх у культурі та мистецтві».

Надалі пан Кім Хьонг Те поділився відомостями про Корею, її історію, сьогодення, внесок Республіки Корея у глобальному масштабі, відносини між нашими країнами та державну підтримку, яку Корея надає Україні. Особливої уваги пан Амбасадор приділив діяльності Посольства Кореї в Україні в культурній сфері.

Зустріч зі студентами завершилась у форматі питання-відповіді, в ході якої наші майбутні дипломати-міжнародники отримали персональне запрошення від пана Надзвичайного і Повноважного Посла відвідати Південну Корею: «Під час мого візиту до Університету культури я відчув, що студенти тут дуже ініціативні та активні. Я сподіваюся на тісну співпрацю між Посольством та Університетом для розширення обміну у сфері культури та мистецтва між нашими країнами, поглибленням культурної дипломатії».

У дарунок на знак глибокої пошани пану Послу вручили букет троянд і примірник англомовного видання президента Університету культури Михайла Поплавського.