Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Вітаємо Аліну Коваленко з яскравою перемогою!

Дата: 12.09.2022 | Рубрика: Новини

«Українська народна пісня звучить гордо й незабутньо!» – стверджує студентка освітньої програми «Бандура і кобзарське мистецтво» факультету музичного мистецтва Аліна Коваленко. Кожну з бандурних композицій вона наповнює глибокою емоційністю і вірою у переможну боротьбу за рідну Україну, що, безсумнівно, знаходить щирий відгук у серцях послідовників українського мистецтва.

Неповторні пісні у виконанні юної артистки яскраво лунають на конкурсах і фестивалях, концертних заходах та доброчинних імпрезах.

Нещодавно талановита бандуристка презентувала варіації української народної пісні «В кінці греблі шумлять верби» на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Незалежна мирна Україна». За словами педагогині з фаху Наталії Роюк, твір був обраний не випадково, бо розповідає про вкрадене війною кохання і важку дівочу долю, що нині набуває особливої актуальності.

Під час фестивалю-конкурсу виконавиця була неймовірно переконливою й одразу підкорила фахове журі, здобувши диплом лауреата 1-ої премії в номінації «Інструментальне мистецтво. Народні інструменти».

Із перемогою у заході привітала Аліну Коваленко заступниця декана факультету музичного мистецтва Валентина Сінельнікова, яка висловила побажання студентці «летіти до мрії на крилах натхнення», але не забувати про навчання у виші.

Наразі Аліна готується до нового конкурсу, деталі участі в якому поки що не розголошує. Тож є сподівання, що згодом на бандуристку чекає нова, не менш блискуча перемога!

Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року