Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Вітаємо переможців!

Дата: 20.04.2017 | Рубрика: Новини

Музиканти Кафедри інструментального мистецтва КНУКіМ повернулися з перемогою у V Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта», який проходив у Харкові.

Студент 1-го курсу Тарас Білінець став лауреатом 3-ої премії (клас старшого викладача Олександра Журавчака; концертмейстер – Елла Афанасьєва), а самобутній Український ансамбль «Гарнограй» під керівництвом старшого викладача Сергія Дідка виборов почесне 2-ге місце в номінації «Інструментальні ансамблі».

До складу фахового журі ввійшли відомі співаки, музиканти та професори мистецьких ВНЗ з України, Білорусі, Литви, Молдови та Польщі, які відзначили високу обдарованість і майстерність КНУКіМівців.

У межах міжнародного конкурсу музиканти університету культури долучились також до майстер-класів, творчих зустрічей за участі провідних педагогів, виконавців, діячів культури і мистецтв України та зарубіжжя.

Найбільше запам’яталось студентам спілкування із диригентом Харківського національного академічного театру опери та балету Дмитром Морозовим, який розповів про особливості роботи з оркестром і привітав їх зі званням лауреатів, побажавши нових творчих перемог і великих успіхів.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року