Вітаємо переможців Всеукраїнської Іnternet-КНУКіМіади-2011

Дата: 30.06.2011 | Рубрика: Новини

Десять найталановитіших учасників КНУКіМіади отримали дипломи переможців. Нагородження відбулося в ректораті КНУКіМ і нагадувало справжнє наукове засідання, от тільки за круглим столом сиділи не доценти і професори, а найкмітливіші всезнайки і майбутні студенти Київського національного університету культури і мистецтв – переможці КНУКіМіади.

Урочисту зустріч очолив і провів сам Михайло Поплавський. За традицією ректор вручив дипломи та щиро привітав переможців, побажавши здоров’я, творчого натхнення, успіхів у навчанні та віри у завтрашній день. За словами дипломантів Іnternet-КНУКіМіади вибороти першість серед трьохсот учасників з усіх регіонів України було доволі складно, адже цього року кількість тестових завдань з історії України, української мови і літератури збільшилась від п’ятдесяти до двохсот з кожного предмету. До того ж on-line іспити, за умовами конкурсу, були жорстко регламентовані часом.

Втім нововведення ще більше додало азарту учасникам. Бажаючі продемонструвати інтелект і кмітливість не лише вірно відповіли на тестові запитання, грамотно та цікаво написали твір, презентували свій талант на конкурсі за фахом, а ще й зробили один із найважливіших кроків у доросле життя, обрали майбутню професію та втілили заповітну мрію – стали студентами Київського національного університету культури і мистецтв.