Влада Белозоренко про сучасний театр

Дата: 07.10.2019 | Рубрика: Новини

«Сучасний театр – це синтез мистецтв, де експеримент відіграє головну роль», – переконана молода режисерка Влада Белозоренко.

Її унікальний підхід до творчості почав формуватись ще в Університеті культури, у якому вона навчалась на курсі заслуженої артистки України Ніни Гусакової. Отже Влада Белозоренко – зіркова випускниця вишу, а нині режисерка-експериментаторка, керівниця і засновниця театральної студії «11», директорка культурного центру «Печерськ».

Днями вона поспілкувалась із творчою молоддю Кафедри режисури та майстерності актора ФСМ щодо сучасних тенденцій в театрі та експериментів молодих митців. Режисерка поділилась чималим творчим досвідом, адже у її доробку близько 40 вистав по всій Україні.

До речі, ще на 5 курсі вишу її постановки отримали широкий резонанс. Після чого Владу Белозоренко запросили як режисера-постановника до Херсонського театру. Там вона працювала та набиралась досвіду протягом 4 років. Потім знову повернулась до Києва і продовжила будувати творчу кар’єру.

Студенти Факультету сценічного мистецтва були вражені цікавим спілкуванням. Влада розвіяла міфи про акторську та режисерську професії, описуючи закулісне життя. Розповіла про європейський театр та нові концепції в мистецтві.

Майбутнім акторам та режисерам Влада Белозоренко побажала проживати своє життя так, щоб завжди було добре на серці. Також наголосила, що всі важкі часи – це періоди професійного зростання. «Потрібно бути закоханим у театр, постійно розвиватись, самовдосконалюватись і не зупинятись на досягнутому».

Майстер курсу режисерки Ніна Миколаївна Гусакова, яка теж була присутня на зустрічі, із теплом говорила про свою талановиту ученицю: «Влада вміє працювати з акторами, це завжди проглядається в її прекрасних виставах». Висловивши подяку своїй творчій наставниці за добрі слова Влада Белозоренко сказала: «Я дуже щаслива, що навчалась в Університеті культури у таких чудових педагогів!».