Влада Литовченко: «Світ змінюється – змінюйтесь разом з ним!»

Дата: 07.02.2019 | Рубрика: Новини

Краса врятує світ! Під таким гаслом відбулась зустріч студентів Кафедри фешн-бізнесу Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу з кандидатом історичних наук, доцентом Міжнародного університету «Україна» (курс «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО»), співавтором першого в Україні підручника з модельного бізнесу «Професія: модель», володаркою титулу «Міс Україна 1995», лауреатом Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» в номінації «Знакова постать» (2006), головою Міжнародного фонду культурного співробітництва, радником міністра з питань сім’ї, молоді та спорту (2007-2012 рр.), директором Вишгородського історико-культурного заповідника – Владою Литовченко.

Упродовж зустрічі Влада Володимирівна поділилась із молоддю секретами успіху, детально розповіла про особливості менеджменту модельного бізнесу в Україні, тонкощі організацій масштабних івентів та як реалізувати творчі амбіції у світі моди.

«Я дуже рада, що мені випала нагода поспілкуватись зі студентами Університету культури!

На мою думку, виш, у якому ви навчаєтесь – один із найкращих в Україні! А ключовим аспектом успіху є зустрічі з відомими й талановитими особистостями, які діляться з вами досвідом, розповідають про власні досягнення, злети і падіння», – розпочала гостя.

Після чого пані Владислава зауважила, що сучасна молодь повинна постійно тримати руку на пульсі, бути в курсі всіх новин та розвиватись у найрізноманітніших сферах: «Ви ніколи не знаєте, в який момент ваше життя може повернутись на 180˚. Не все залежить від нас. Ви завжди маєте бути готовими до будь-яких ситуацій!

Успіх – це не подарунок, успіх – це самодисципліна та щоденна робота над собою!

Світ змінюється – змінюйтесь разом з ним!».

Під час зустрічі спікер виокремила 3 правила, яких має дотримуватись молода успішна людина:

1. Сприймайте проблеми через призму жартів і сміху. Не зациклюйтесь на негативі.
  2. Ваші знайомства – це ваші можливості.
  3. Ніколи не зводьте рахунки з людьми, які вам не подобаються. Усе погане завжди повертається бумерангом!

Михайло Поплавський подякував Владі Литовченко за змістовне й цікаве спілкування та зауважив, що завдяки подібним заходам, молодь здобуває безцінні знання і навички від справжніх професіоналів своєї справи.

«Запам’ятайте, якщо ви наполегливі, активні та амбіційні, то обов’язково досягнете успіху!

Бажаю вам енергії, куражу, здоров’я і бажання бути першими!» – звернувся Михайло Поплавський до студентів Університету культури.

Завершилась зустріч яскравою фотосесією.