Володимир Швець: Як стати успішним випускником

Дата: 20.06.2019 | Рубрика: Новини

Студентська молодь Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу взяла участь у тренінгу засновника проекту Stud Pointy та організатора наймасштабнішого ярмарку вакансій Володимира Швеця.

Ініціювала захід Кафедра психології на чолі із доктором психологічних наук, професором Людмилою Просандєєвою. З огляду на актуальність науково-педагогічні працівники запропонували розглянути питання психологічного розвитку сучасної молоді, її працевлаштування і культури, а також – вирішення професійних та особистих проблем творчого студентства у складних життєвих ситуаціях.

Отже всі вищезазначені питання були вдало структуровані і порушені Володимиром Швецем під час тренінгу «Як стати успішним випускником».

Розставивши основні акценти щодо співпраці з молоддю, спікер запропонував кожному поставити професійні і життєві цілі з урахуванням обраної спеціалізації та спрогнозувати своє майбутнє. Завдання виявилось нелегким, тож коуч намагався допомогти студентам-івенторам розібратись із визначенням пріоритетів і всіляко мотивував учасників:

• креативно продукувати інформацію
  • поважати, а не викликати жалість
  • бути ліберальним до своїх колег
  • приймати рішення командою
  • бути сhallengemaker
  • створювати community навколо себе
  • бути idea-інвестором.

Таким чином, визначившись із цілями, студенти мали можливість отримати:

• практичні знання для вирішення професійних та щоденних життєвих завдань;
  • навички взаємодії з іншими людьми;
  • підвищення ефективності навчальної діяльності;
  • підвищення самооцінки;
  • вдосконалення навичок спілкування;
  • більш чітке самосприйняття і здатність до прийняття рішень.

Наостанок коуч наголосив, що студентам варто прочитати таку фахову літературу: «Як працює Google» (Ерік Шмідт та Джонатан Розенберг), «45 татуювань менеджера» (Максим Батирєв), «Розвиток лідерів» (Іцхак Адізес), «ДАО життя» (Ірина Хакамада); та переглянути мотиваційні фільми «Шеф Адам Джонс», «Одержимість» і серіал «Форс-мажори».

А всім, хто мріє по-справжньому стати успішним, Володимир Швець порадив:

• Відповідайте за свої слова
  • Майте завжди презентабельний вигляд
  • Використовуйте будь-які можливості для зустрічі з успішними особистостями
  • Ставте високі цілі, а не будьте лише мрійниками
  • Допомагайте іншим незалежно від їхніх статусу, розуму, посади
  • Ні дня без саморозвитку і вдосконалення
  • Постійно виходьте за межі зони комфорту
  • Забудьте про «не можу», «не знаю» та інші відмовки
  • Приймайте важливі рішення (якщо це рішення виявиться помилковим, то не шукайте причини, а вирішуйте першочергові завдання для досягнення мети).