Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Вручення дипломів бакалавра

Дата: 09.07.2019 | Рубрика: Новини

У студентів Університету культури відбулась важлива та довгоочікувана подія в їхньому житті. Віднині молодь можна з гордістю назвати фахівцями, які здобули дипломи за першим ступенем вищої освіти, – «Бакалавр».

Упродовж чотирьох насичених років у виші випускники сумлінно навчались, плідно працювали над своїми університетськими проектами та отримували цінний професійний і життєвий досвід.

В університеті студенти здобули якісну європейську освіту за престижними спеціальностями, навчаючись у найкращих викладачів, професорів, майстрів курсу і творчих наставників.

Вручали омріяні дипломи бакалаврам проректори, декани, завідувачі кафедр, які зичили їм стати успішними, щасливими і максимально реалізувати себе у професії. До вітальних слів приєдналися всі викладачі, куратори й творчі наставники, висловивши випускникам поздоровлення і побажання життєвої енергії, сміливості, палкої вдачі та вірних друзів.

Неймовірну святкову атмосферу створювали кульки, квіти і сяючі усмішки рідних та друзів у залі. Вітали випускників пісенними й танцювальними композиціями талановиті студенти мистецького вишу.

Із щирими усмішками бакалаври згадували всі приємні моменти студентства, проведені у рідному університеті, і дякували за мудрість, якої їх навчили викладачі та яку вони нестимуть по життю, за безцінний досвід, чудові емоції, цікаве навчання і незабутні чотири роки.

Втім на багатьох бакалаврів, які планують здобути повну вищу освіту, чекають нові звершення в Університеті культури – виші успішних і щасливих людей!

Контакти