Вручення дипломів магістрам Університету культури – 2019!

Дата: 12.02.2019 | Рубрика: Новини

В Університеті культури відбулось урочисте вручення дипломів за ступенем вищої освіти «Магістр».

Святкова атмосфера, яскраві емоції, драйвова музика, неймовірні букети квітів і кольорові кульки – все це чекало на випускників-магістрів 2019 у найкрутішому виші країни!

Студенти Факультету міжнародних відносин, Факультету зв’язків з громадськістю і реклами, Факультету сценічного мистецтва, Факультету хореографічного мистецтва, Факультету музичного мистецтва, Факультету кіно і телебачення, Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультету інформаційної політики і кібербезпеки, Факультету дизайну і реклами нарешті отримали омріяні дипломи магістра.

Михайло Поплавський на урочистостях особисто привітав дипломованих магістрів зі знаменною подією в їхньому житті.

«Хочу поздоровити вас із цим епохальним днем. Я пишаюся вами! Від сьогодні у вас розпочинається новий і важливий етап вашого професійного  життя.

Ваша доля – у ваших руках! Від того, як ви стартанете сьогодні, залежить ваша зоряна кар’єра!

Будьте наполегливими, атакуйте життя! Завжди залишайтеся самими собою! Будьте унікальними, світ обожнює – оригіналів!

Бажаю вам енергії, куражу! Станьте успішними українцями!», – зазначив Михайло Поплавський.

Виконуючий обов’язки ректора Ігор Бондар також поздоровив магістрів. Він побажав їм успіху у починаннях, професійного ствердження, вдалої самореалізації та нестримного творчого запалу. І головне, щоб випускники ніколи не забували свою Альма-матер – рідний університет, який допоміг їм стати на крок ближче до своєї мрії.

Привітання випускникам висловили і декани факультетів. Вони побажали молоді зіркового майбутнього, нових вражень і перемог, наснаги, завжди прагнути до нових знань, а також, щоб здобуті знання в університеті неодмінно допомогли досягнути бажаної мети!

У свою чергу, магістри подякували улюбленому університету і професорсько-викладацькому складу за безцінний досвід, щирі емоції, враження, за роки щастя, усмішок і креативу. За  п’ять з половиною років виш став справжньою домівкою для молоді, яку вона обов’язково згадуватиме з теплотою і радістю.

Свято завершилось, попереду бурхливе професійне майбутнє та насичені робочі будні. Незабутні студентські роки неодмінно залишаться у випускників яскравим спогадом про навчання в Університеті культури!

*Галерея у мобільній версії сайту не відображається.