Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Всесвітній день вишиванки

Дата: 20.05.2016 | Рубрика: Новини

Уже 10 років поспіль українці відзначають яскраве патріотичне свято – День вишиванки. Це міжнародне свято, покликане зберегти вишиту сорочку, як символ незламності духу українського народу у боротьбі за незалежність.

У КНУКіМ свято національної єдності відзначили оригінальним флешмобом та запальним музичним концертом.

Організаторами масштабної акції «Флешмоб вишиванок» виступили представники Студентського парламенту Київського національного університету культури і мистецтв. Висловити шану до національної традиції, патріотизм виявили бажання чимало КНУКіМівців: студенти, вдягнувши вишиванки, фотографувалися на фоні рідного вишу, а потім із щирими усмішками робили спільне фото дружної студентської родини.

3

4

Підтримати чудову традицію святкування Дня вишиванки організатори вирішили також заохочувальними призами: власника найоригінальнішого фото, викладеного у соціальні мережі із хештегами #КНУКіМ #День Вишиванки, буде нагороджено патріотичним подарунком. Щасливчика оберуть вже наприкінці тижня.

1

2

Продовженням святкування став чудовий музичний концерт від Факультету музичного мистецтва КНУКіМ «Вишиванку одягай – Україні помагай!».

Студенти напряму підготовки «Народна художня творчість» класу інструментального ансамблю викладача Кафедри джазу та естрадного співу Сергія Сметаніна продемонстрували слухачам віртуозну гру на електроінструментах.

15

Перше слово узяла етнолог, кандидат історичних наук, доцент КНУКіМ Валентина Володимирівна Сінельнікова: «Нині ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки для того, щоб заявити про свою активну громадянську позицію світу та нагадати: молоді патріоти України цінують рідну державу, де народилися, і старанно працюють на її благо».

19

Насолодитися майстерністю студентів 1-3 курсів прийшли КНУКіМівців з різних факультетів університету. Аудиторія із захопленням слухала інструментальні та вокальні композиції від молодих музикантів.

8

14

Студентські ансамблі виконали не лише відомі твори українського та європейського музичного мистецтва. Вони також презентували свої авторські роботи.

Неперевершений ведучий Олексій Савицький задавав позитивний настрій концерту, а рефлексії на сучасні світові музичні шедеври від ансамблю Михайла Кисельова вразили гостей заходу своєю оригінальністю.

12

Унікальні вокальні таланти проявили студенти КНУКіМ Наїна Дорошенко та Віктор Козинець.

9

Наприкінці заходу Валентина Володимирівна Сінельнікова відзначила, що музика нового покоління українського музичного мистецтва, яку можна було почути на концерті, «різнобарвна та розмаїта, як українська вишиванка». Вона побажала обдарованій молоді не зупинятися на досягнутому та висловила впевненість у тому, що саме завдяки ентузіазму студентів Україна стає відомою усьому світу.

13

17

У Київському національному університеті культури і мистецтв панував патріотичний дух, а уся увага була присвячена тільки головному символу свята – вишиванці. Тож студенти та викладачі вишу закликають українців носити вишиванки, як національний оберіг, шануючи свою Батьківщину.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.