Всеукраїнський он-лайн конкурс fashion-ілюстрації «СТРОКАТА СМУГА»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОН-ЛАЙН КОНКУРС FASHION-ІЛЮСТРАЦІЇ

«СТРОКАТА СМУГА»

Якщо тобі подобаються модні образи та скетчі зі стильно одягненими людьми, якщо ти малюєш їх на папері чи графічному планшеті, якщо ти молодий художник чи дизайнер або мрієш ними стати в майбутньому, то конкурс фешн-ілюстрації «СТРОКАТА СМУГА» – саме для тебе!

Фешн-ілюстрація сьогодні – це потужна графічна індустрія. Сучасні фешн-ілюстратори працюють в галузях Art та Fashion з модними брендами, дизайнерами одягу, компаніями графічного дизайну, глянцевими журналами, трендовими он-лайн виданнями, рекламними агенціями, fashion-блогерами, аналітиками тенденцій моди і стилістами, декорують своїми роботами інтер’єри модних салонів, дизайн-студій чи приватних квартир. Бери участь у нашому конкурсі та розкрий своєю графікою креативні ідеї, оригінальні думки, мрії і потаємні бажання!

МЕТА КОНКУРСУ:

• виявити індивідуальний творчий потенціал талановитої молоді
  • обмінятися досвідом візуалізації оригінальних ідей
  • виявити перспективи фешн-ілюстрації в Україні.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів 9-11 класів, спеціалізованих художніх шкіл, арт-студій, училищ, коледжів.

На конкурс приймаються графічні роботи, які презентують образ сучасної людини та його застосування в різних дизайн-проєктах. Модний образ розкривається зображенням фігури людини, її одягу, аксесуарів, оригінальних фактур тканини та інших матеріалів, зачіскою.

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:

1. Фешн-ілюстрація (А1):
  • Прет-а-порте (пропозиція одягу для повсякденного вжитку);
  • Fashion-art (пропозиція одягу з акцентом на інноваційний художній образ);
  • Folk (пропозиція одягу з використанням етнічних мотивів).

Формат зображення: формат А3, А4 вертикальної орієнтації.

1. Фешн-ілюстрація в графічному дизайні (А2):
    1. Обкладинка модного глянцевого видання (назву видання та її накреслення запропонувати самостійно; розмір обкладинки 22х29 см);
    2. Декор фірмового паперового пакету для одягу сезону весна-літо (розмір 50х50, ширина 10 см, передбачити місце для фірмового знаку крамниці/виробника).
  1. Фешн-ілюстрація в дизайні інтер’єру (А3):
    1. Панно (або серія картин) для декору стіни та візуалізація його в інтер’єрі;
    2. Розпис стіни та його в інтер’єрі.

Формат зображення: формат А3, А4 горизонтальної орієнтації.

Конкурсант має можливість взяти участь у 3-х номінаціях з абсолютно різними роботами. Рекомендована загальна кількість робіт одного автора – не більше трьох.

Виконання і надсилання конкурсних робіт

Техніки, матеріали: графічна техніка (пастель, туш, фломастери, гелева ручка, маркер); живописна техніка (акварель, гуаш); колажна техніка (комбінація графіки, живопису та паперових елементів, внесення в площину об’ємних елементів мікросвіту, фурнітура, об’ємно сформовані текстильні матеріали); комп’ютерна графіка (digital-art).

Якщо конкурсну роботу виконано ручними техніками, її треба якісно відсканувати або сфотографувати. Файл зберігається у форматі: jpg, розширення 300 dpi.

Якщо роботу виконано в електронному форматі, її треба переслати у форматі: jpg, модель RGB, розширення 300 dpi.

Конкурсант надсилає файл (конкурсну роботу) на електронну адресу відповідно до обраної номінації:

1. Фешн-ілюстрація: kaf_do_fdir@ukr.net
  2. Фешн-ілюстрація в графічному дизайні: kaf_gdir_fdir@ukr.net
  3. Фешн-ілюстрація в дизайні інтер’єру: kaf_ds_fdir@ukr.net

Назва документа за такою схемою: «Ім’я_Прізвище_Номінація» – треба вказати літерну комбінацію A1, А2 або А3.

У роботах, що подаються на конкурс, матеріал повинен відповідати законодавству України. Надсилаючи свою роботу на конкурс, автор автоматично засвідчує авторське право і погоджується на умови організації конкурсу. Надісланий матеріал може бути використаний у вільному доступі (розміщення в мережі Інтернет, соціальних спільнотах, телепрограмах, участь у творчих проектах тощо), лише з зазначенням імені автора.

Після проведених підсумків, учасники конкурсу отримують дипломи та заохочувальні призи.

Журі конкурсу складається з провідних дизайнерів України, представників галузі фешн-індустрії та викладачів КНУКіМ.

Термін реєстрації учасників конкурсу і прийом робіт здійснюється до 18 квітня 2021 року.

Новини щодо проведення конкурсу, члени журі та інші цікавинки будуть висвітлюватися на сторінці Instagram @strokatasmuga

Результати конкурсу буде оголошено у Всесвітній День дизайнера 27 квітня 2021 року!

Координатори конкурсу:

Пенчук Олександра Петрівна, 0672883598

Удріс-Бородавко Наталя Сергіївна, 0502657973

Швець Ірина Владиславівна, 0985179968

АНКЕТА УЧАСНИКА

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОН-ЛАЙН КОНКУРСУ FASHION-ІЛЮСТРАЦІЇ

«СТРОКАТА СМУГА»

1. Прізвище, ім’я, по-батькові автора
  2. Вік
  3. Місто, де відбувається навчання
  4. Місце навчання (повна назва загальноосвітньої школи та позашкільного закладу, де здобуваєте художню освіту)
  5. Контакти: