Вступ 2024
ФАКУЛЬТЕТ ДИЗАЙНУ І РЕКЛАМИ
022 Дизайн
- Графічний дизайн і реклама
- Моушн-дизайн
- Дизайн середовища (ландшафту та інтер’єру)
Консультують:
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна (096) 824-31-54
Геренко Софія Сергіївна (095) 340-24-62
ФАКУЛЬТЕТ PR, ЖУРНАЛІСТИКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа:
- Цифрові трансформації документаційного забезпечення управління
- Інформаційна аналітика та інтернет-маркетинг
Консультують:
Савенко Оксана Володимирівна (093) 157-16-29
Бачинська Надія Анатоліївна (099) 129-26-42
- Інформаційний менеджмент і зв’язки з громадськістю
Консультує: Парфенюк Ігор Миколайович (068) 739-37-70
021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво:
- Тележурналістика та медіакомунікації
Консультує: Парфенюк Ігор Миколайович (068) 739-37-70
061 Журналістика:
- Журналістика, PR та реклама (SMM, блогінг, реклама)
Консультує: Парфенюк Ігор Миколайович (068) 739-37-70
ФАКУЛЬТЕТ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО І ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ
028 Менеджмент соціокультурної діяльності:
- Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу
Консультує: Приходько Ксенія Олександрівна (096) 989-88-92
027 Музеєзнавство, пам’яткознавство:
- Музеєзнавець, експерт історико-культурних цінностей
Консультує: Приходько Ксенія Олександрівна (096) 989-88-92
ФАКУЛЬТЕТ ТЕАТРУ, КІНО ТА ЕСТРАДИ
026 Сценічне мистецтво:
- Актор театру і кіно
Консультують:
Сорока Марина Василівна (063) 942-91-01
Зарічна Яна Ігорівна (093) 147-35-39
026 Сценічне мистецтво:
- Режисер естради і шоу
Консультують:
Мельник Мирослава Миколаївна (095) 332-32-33
Ільницький Віталій Андрійович (093) 492-05-66
ФАКУЛЬТЕТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво:
- Тележурналіст, диктор та ведучий телерадіопрограм
- Режисер кіно і телебачення, медіапродюсер
- Звукорежисер кіно і телебачення, саундпродюсер
- Актор кіно і телебачення
- Оператор кіно і телебачення
- Фотохудожник-рекламіст, артменеджер
Консультують:
Данилюк Володимир Петрович (063) 470-92-39
Степаненко Катерина Сергіївна (093) 035-88-17
Балабан Олександр Ілліч (067) 294-29-97
Пароконний Артем Вікторович (067) 896-08-65
ФАКУЛЬТЕТ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА
024 Хореографія:
- Сучасна хореографія
Консультують:
Бігус Ольга Олегівна (066) 762-39-83
Базела Дмитро Дмитрович (067) 403-74-02
- Народна хореографія
Консультують:
Миронюк Наталія Миколаївна (066) 441-22-73
Бігус Ольга Олегівна (066) 762-39-83
- Бальна хореографія
Консультують:
Базела Дмитро Дмитрович (067) 403-74-02
Бігус Ольга Олегівна (066) 762-39-83
ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА
025 Музичне мистецтво:
- Естрадний спів
Консультують:
Шпортько Олексій Вікторович (096) 144-44-94
Баніт Каріна Олександрівна (068) 460-87-87
- Диригентсько-хорове мистецтво (академічне / народне)
Консультують:
Скопцова Олена Михайлівна (067) 920-65-74
Кречко Наталія Михайлівна (067) 279-73-74
- Музичний фольклор, бандура та кобзарське мистецтво
Консультує: Сінельнікова Валентина Володимирівна (098) 398-20-30
ФАКУЛЬТЕТ ІВЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТУ, ФЕШН І ШОУ-БІЗНЕСУ
026 Сценічне мистецтво:
- Режисер івент-проєктів, сценарист
Консультує: Козловська Марина Вікторівна (063) 350-74-97
034 Культурологія:
- Івент-менеджер
- Менеджер креативних індустрій
Консультує: Швець Ірина Григорівна (067) 763-48-75
026 Сценічне мистецтво:
- Режисер шоу-бізнесу
Консультує: Кириченко Андрій Олегович (098)0583242
026 Сценічне мистецтво:
- Режисер фешн та б’юті-проєктів
Консультують:
Дихнич Людмила Петрівна (067) 502-06-40
Кузнєцова Валерія Олександрівна (093) 617-91-41
022 Дизайн:
- Дизайнер одягу, імідж-стиліст
Консультують:
Дихнич Людмила Петрівна (067) 502-06-40
Кузнєцова Валерія Олександрівна (093) 617-91-41
ФОРМИ НАВЧАННЯ: ДЕННА, ЗАОЧНА, ДИСТАНЦІЙНА
Приймальна комісія:
м. Київ, вул. Чигоріна 20,
тел.: (044) 285-44-03, (044) 285-85-27,
(095) 663-76-20, (068) 285-44-00
Facebook @KNUKiM ; Instagram @knu_kim