Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Випуск бакалаврів 2022

Дата: 09.07.2022 | Рубрика: Новини

Вагома та довгоочікувана подія відбулась у житті студентів Університету культури – вручення дипломів освітнього ступеня «Бакалавр». Упродовж чотирьох насичених років вони впевнено йшли до своєї мети, здобували якісну європейську освіту за престижними спеціальностями, навчались у найкращих викладачів, професорів, майстрів курсів і творчих наставників, плідно працювали над своїми університетськими проєктами та отримували цінний професійний і життєвий досвід.

У цей важливий і знаменний день випускники з’їхалися до Альма-матер з усієї України, щоб особисто отримати дипломи, подякувати своїм наставникам та викладачам за науку, згадати все найкраще, що з ними відбулося за ці незабутні студентські роки.

Розпочалося вручення спільним натхненним виконанням Гімну України. У багатьох бриніли сльози на очах.

На свято завітало чимало батьків, рідних, близьких і друзів випускників, щоб підтримати їх і привітати із цим важливим днем.

Із мотиваційною промовою до молоді звернувся ректор КНУКіМ, професор Михайло Поплавський: «Радий вітати найкрутіших і найталановитіших випускників 2022 року!

Будьте оптимістами та режисерами свого життя. Майте мету, наполегливість і реалізовуйте свої здорові творчі амбіції на всі 100%.

Творіть нову історію нашої держави. Я вірю в кожного з вас!

Успішні українці – успішна Україна!

Миру, добра, любові та міцного здоров’я. Пишаюся вами!

Все буде добре! Ми переможемо!».

Під гучні оплески вручав омріяні дипломи бакалаврам Михайло Поплавський. Викладачі і майстри курсів вітали своїх випускників та бажали успіхів, нових звершень, віри в себе і світле майбутнє України.

Із щирими усмішками випускники згадували всі приємні моменти студентства, проведені у рідному університеті, і дякували за мудрість, якої їх навчили викладачі та яку вони нестимуть по життю, за безцінний досвід, чудові емоції, цікаве навчання.

Кожен став особистістю, відкрив для себе багато нового, знайшов добрих друзів, наставників і вкотре переконався, що обрав правильний шлях для досягнення успіху.

І навіть попри те, що нині країна переживає надскладний період, молодь із великим завзяттям прагне будувати своє майбутнє на рідній землі, у вільній та незалежній Україні. Більшість випускників вирішили продовжити навчання в магістратурі Університету культури.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

 

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року